reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

No właśnie - tutaj jest 5 dni, bo wolą sprawdzić, czy się wszystko dobrze goi i uczą opieki nad maleństwem. Dzisiaj rozmawiałam z położną (bo musiałam spotkanie przełożyć z powodu choroby - swojej niestety) i się pytałam o listę rzeczy do szpitala - jest naprawdę króciutka ::)
A dla malucha to w ogóle powiedziała, że nic nie trzeba brać - dopiero jak się wychodzi, to trzeba mieć ciuszki na wyjście i fotelik samochodowy.
A np. kosmetyki to dają jeszcze ze sobą do domu - i potem można dokupić sobie takie same albo inne.
Niezły system - dobrze, że to z ubezpieczenia, bo jakbym miała za to zapłacić, to by trzeba było chyba samochód sprzedać :D :p
 
reklama
A ja juz zaczynam miec pietra  ;D, nie samym pobytem w szpitalu(jak jest wszystko ok, to 3 doby) ale tym, kiedy TO sie zacznie!!
Wczoraj bylam na kontroli i lekarz po badaniu powiedzial, ze dzidzia ulozona podluznie, glowka w dol, glowka jest napierajaca, a szyjka juz sie skrocila ;D
Kazal mi isc od razu na KTG aby niczego nie przeoczyc(wczesniej mowil, ze od 19go mam chodzic co 4-5 dni) ale ide dopiero jutro, bo nie mialam kasy przy sobie, a mimo, ze to badanie jest ponoc rutynowo robione 2 tyg przed terminem, to u nas za nie pobieraja 10zl "Cegielki" za kazdym razem. I znowu trzeba trzymac sie za kieszen
No, ale zobaczymy jutro, a ja juz czuwam w nocy i kazdy skorcz przezywam ;D Po prostu sie boje!
 
Ja mam od jakiegoś czasu skurcze przepowiadające,tak jakbym miała okres dostac.Niewiem czy brac nospe na nie.Z drugiej strony jak je przecierpie bez tabletek to mniej będą bolec porodowe.Tak sobie tłumacze.
 
tez mam skurcze Miju i nic brac nie bede :) boli niech boli jak jeszcze dzidzia kopa zapali to wiem ze wszystko ok; pozatym patrze na czas co ile te skurcze :D no a teraz zwijam sie pod prysznic umyc tylek i do lekarza biegne :D
 
A ja Wam powiem, że dla mnie to nie są żadne skurcze, w moim przypadku to jest ból ciągły! :( Mam nadzieje, że jak przyjdą te faktyczne bóle to jednak będzie między nimi jakaś przerwa na "odpoczynek"!
 
A ja mimo,ze mam cykora przed porodem,to po czesc sie ciesze,bo polozna nam mowila,ze jak ktoras miala bardzo bolesne miesiaczki,to porod pojdzie jej latwo,no i bole beda napewno do wytrzymania. ;) A ze ja podczas miesiaczek majaczylam az i wymiotowalam z bolu,wiec mysle,ze powinno byc dobrze tego dnia. :D
 
reklama
Agutko, ja tez miałam bolesne miesiączki, ale jak kilka razy zaznałam tego bólu w wersji maksymalnej, nigdy już później nie dopuszczałam do tego żeby się rozwinął do tego stopnia, bo zawsze od razu szedł w ruch Ibuprom Max i No-spa, a czasami i czopek przeciwbólowy! :( Mi pamiętam wystarczyła kiedys godzina bólu okresowego w tej wersji max, bo akurat tabletek nie miałam i musiałam męża wysłać do apteki, to pamietam, że to była godzina wyjęta z życia! :( A z tego co wiem, przy porodzie bóle menstruacyjne trzeba sobie pomnożyć przez 100!!!! Kurde nie wyobrażam sobie tego, chyba się normalnie nażrę tabletek i wszystkiego przeciwbólowego co mam w domu zanim pojadę do szpitala! Zaczynam powoli srać w gacie z wrażenia!!!!Lepiej nastawić się na najgorsze!!! :( :( :(
 
Do góry