reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czyli - Koniec naszej "drogi" tuż tuż

reklama
Agutek, Roksi23 nie martwcie sie i tak pewnie pierwsze ( z tutaj obecnych) bedziecie mialy porod za soba :):-) :-) pewnie jeszcze w tym tygodniu-czego Wam zycze z calego serducha!wiem ze to frustrujace tak czekac,ale tak sobie mysle ze moze to ostatnie dni "spokoju";-) a pozniej juz tylko slodka nagroda :-)
 
Dzien dobry,

Tak sie zastanawiam, tylko ja zostane jak juz wszystkie urodza?
Bylo kilka dziewczyn z podobnym terminem do mojego, ale teraz sie powykruszaly. Smutno mi bedzie samej tak czekac.

Anija - ja też na posterunku i lekarz powiedział ze raczej to będzie 23 marzec niż 13. Fajnie z drugiej strony bo zdąże sie podszkolić na wątkach na których piszą juz rozdwojone Mamusie. Czytam o tym jak karmią Malaga, Miloku, Magdakap - jakie problemy moga występować, chociaż wiem ze każdy dzidziuś inny, NIEPOWTARZALNY. :-)
 
Ja tez sie jeszcze mecze chociaz juz ona tak nisko jest :-(.Zaczełam ponownie czytac czasopisma na temat pielegnacji niemowlaka...nudy takie , chyba wyjde na ogódek popodcinac krzewy bo jest łądna pogoda :-)
 
:-D Kochane czytam co piszecie i troszkę śmiać mi się chce bo u nas w październiku 2006 jak zblizal sie termin porodu dokladnie tak samo rozmawialysmy jak Wy!!!!:-D :-D
jedna z drugą się licytowaly ktora urodzi pierwsza a ktora ostatnia:-D no i te dolegliwosci ciążowe ktore na koniec tak dają sie we znaki ze kobiety błagają w myslach siły Wyższe o poród:laugh2:
To jest wszystko normalne....i macie prawo już do narzkań!!!!!
Dziewczyny trzymajcie się ciepło....pamiętajcie ze nie ma znaczenia która urodzi pierwsza a która ostatnia - WAŻNE ABY SZCZĘŚLIWIE....w końcu i tak wszystkie musicie urodzić:laugh2:


trzymam mocno zaciśniete kciukasy:tak:
 
a ja właśnie miałam skurcz dość mocny i zaraz wyleciał mi znów czop ale sadząc po wczorajszym to była jakaś jego część:szok: cholera a może to nie jest czop:confused: bo dzisiaj nie był tak brunatny jak wczoraj bardziej czysty:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
roksi nie wiem co to jest to dzisiejsze, ale po opisie tego co ci wczoraj wyleciało to na pewno to był czop.
U mnie zauważyłam dzisiaj na papierze toaletowym taką smugę jakiegoś półprzezroczystego śluzu, o konsystencji takiej prawie jak galaretka, ale czy to jest dokładnie to sama nie wiem.
 
wogóle po tym skurczu teraz dziwnie zaczęło mnie boleć w pachwinach i tak ciężej mi się oddycha:confused:
u ciekam na małą wyprawe zamówić firanki do mieszkania bo już 2 miesiąc mieszkamy a w oknach goło:-) trochę ruchu mi się przyda bo pogoda jak w maju:-)
 
miłego spaceru i uważaj na siebie :happy:
ja sama już się nigdzie nie wypuszczam także spacer mnie czeka dopiero jak mąż wróci - muszę zrobić zakupy do szpitala, potem się spakować i jutro rano znowu witaj "patologio":baffled:
 
reklama
:-( Buu...Smutno mi jak czytam że każda z was ma jakiś już objaw,to skurcz to czop odchodzi,brzuszek opadniety na dól.Zazdroszcze:tak: Tylko ciekawe dlaczego ja nic takiego nie mam:confused: Do terminu moge juz godziny odliczac i nic:szok: A moze na ostatni moment cos sie pojawi:baffled:
 
Do góry