reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród.. ale nie o czasie. Straty po urodzeniu

aga wspólczuje moje maleństwo zatrzymało się w rozwoju na 9 tc a poroniłam w 10 tc, teraz znajdz sobie coś do roboty, tak jak ja szaleje ze sprzątaniem bo dostałam 2 tyg . urlopu w pracy i jak się pozbieramy to znów spróbujemy az w końcu i nam się poszczęści.
 
reklama
Całuje Was wszystkie z łezką w oku, płaczcie to pomaga wytrzyjcie oczy i nosy i żyjcie nie jeseteśmy same!!!!!!!!
 
Izulka! Tak mi przykro z powodu Twojej straty, bardzo Ci wspolczuje i mocno przytulam. Ale tez Cie witam na forum! Ja tu znalazlam wsparcie i nadzieje! Moje malenstwo odeszlo 7 tyg temu.
Zajrzyj na watek ciaza po poronieniu. Wczoraj powitalymy pierwszego maluszka mamusi, ktora przezyla podobna tragedie.
Jeszcze raz przytulam
 
Izulka! Tak mi przykro z powodu Twojej straty, bardzo Ci wspolczuje i mocno przytulam. Ale tez Cie witam na forum! Ja tu znalazlam wsparcie i nadzieje! Moje malenstwo odeszlo 7 tyg temu.
Zajrzyj na watek ciaza po poronieniu. Wczoraj powitalymy pierwszego maluszka mamusi, ktora przezyla podobna tragedie.
Jeszcze raz przytulam

Bardzo mi przykro... Ściskam Cię mocno i całuję...
 
Hej Dzieczyny! U mnie za pare dni mina 3 mce, ale nadal w sercu mam wielka rane.Jeszcze nie dawno czekalam zeby te trzy mce minely jak najszybciej a teraz ........ sama nie wiem/ troche sie boje
 
reklama
Batonik 24 - a powiedz mi kochana która z nas sie nie bała ? Ja się boje cały czas, przy każdej wizycie w WC sprawdzam czy nie mam plamień , jak mnie tylko zakłuje , zaboli w brzuchu zaraz "czuje " że coś jest nie tak, tak działa nasza psychika, niestety poronienie jest dosyć traumatycznym przeżyciem i nawet jeśli sie z tym
" pogodzimy " to nasza psychika całe życie o tym pamięta. Musisz być silna i przezwyciężyć strach , a raczej go zaakceptować. Nie śpiesz się, każda z nas ma
" swój czas " i zapewne przyjdzie on i na ciebie !
 
Do góry