reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

Czy dla dziecka bolesne jest tylko wyrzynanie się zęba czy cały proces rośnięcia? Jak długo może to trwać? I czy jak wyjdzie jeden ząb to zaraz wychodzi kolejny czy tez bywają przerwy na odpoczynek od bólu i płaczu?
 
reklama
Lilla i tego Wam życzę;-)
Pola u Klaudii zęby szły parami - szczególnie te pierwsze, najpierw jeden, za chwilę drugi. Marudziła przy momencie wyrzynania, potem już nie.
 
Wiktor też po wyjściu zęba się trochę uspokoił.
Teraz czekam na następne.
Córce szły bardzo szybko i parami. W 2 miesiące (przed skończeniem 6 miesięcy) miała chyba z 6 zębów.

U Wiktora rozpulchnione są dziąsła przy górnych dwójkach.
 
Czesc dziewczyny:) dawno mnie nie bylo:) mam problem moja Zosia od urodzenia marudzi przy jedzeniu od 3 miesiecy je tylko na spiaco ale nie bylo problemu bo czesto spala. Teraz ma 5 miesiecy i juz mniej spi i bez spania nic nie chce jesc;( drze sie wyrywa butle itd. łyżeczka zje pare lyzeczek i juz nie chce ... moze nauczy sie i bedzie wiecej jadla? czy ona nienawidzi butelki bo ani nie je z butelki ani nie pije. Moze ja cos boli przy jedzeniu z butelki? dodatkowo wychodzi jej zab to moze miec mniejszy apetyt. Macie jakies rady? ja mam tego dosc czasem to mi sie chce plakac razem z nia. Bylysmy u pediatry i mowil ze wszystko ok. a ze nie je to jakas nieznana przyczyna i na tym sie skonczylo. :(
 
ja mam nadzieje ze moja do takich nalezy i ze to jej wybryki i nic jej nie jest powaznego. Ona je z lyzeczki narazie ale malutko moze musi sie jeszcze nauczyc :) a moze je narazie malo z tej lyzeczki bo ząb jej wychodzi i nie ma apetytu. Dzis odkrylam ze pije jak naleje jej sama do buzi. Szok co mi sie za dziecie trafilo!!! ale ona jest taka szczesliwa calymi dniami sie smieje :) jak tu nie kochac takiego bobasa:)
 
To w temacie tych nieszczęsnych zębów- kiedy mogą się zacząć? Doti, czy dobrze zrozumiałam, że Twój prawie czteromiesięczny synuś ma pierwszego zęba za sobą?:-)
 
różnie rosną zęby. są dzieci, które rodzą się z zębami, ale koło 4-6 miesiąca zazwyczaj pojawiają sie pierwsze ząbki. pierwsze powinny się pojawić do roczku.
 
reklama
Do góry