reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Sanosvit (calcium) 3*dziennie po 2,5 ml
Nasivin soft do noska
Stodal na kaszel (ja nie dawałam, ale któraś mama tu pisała)

Jak katarek zasycha to woda morska lub opcjonalnie przed każdym ściąganiem

Katar ściągać katarkiem, sopelkiem lub fridą (co kto woli).

ja dzisiaj dobudzic sie nie moge, spalam razem z malym podczas porannej drzemki ale wogole sie nie wyspalam - on niestety tak. u nas tez wieje ale idziemy na spacer - musze sie rozruszac...

Ja też dzisiaj nieprzytomna, pomimo nocy względnie przespanej. Dziś czuję, że jak nie spędzę trochę czasu sama, dla siebie to zwariuję:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas zero wiatru. Tata z małym na spacerze, a ja odpoczywam. Szkoda, że on tak krótko śpi:-D

Nie wiecie jakiego olejku dobrze dolać do nawilżacza dla lepszego oddychania maluszka?
 
ja wlewam zaparzony rumianek lub miete, mozna tez dodac olbas ale bardziej sie czuje ziola - rumianek.
my bylismy 1.20min na spacerze - wialo ale zalozylam na wozek folie przeciw deszczowa - w tym przypadku swietnie chronila ;przed wiatrem :)
 
Witam
U nas też chorobowo. Igorek od czwartku ma zapalenie lewego ucha:-(. Katarkiem zaraził się od Wiki, we wtorek byliśmy na badaniu słuchu, laryngolog go badał to było jeszcze ok, a w nocy się zaczeło całą środę charczał, ze środy na czwartek w nocy budził się parę razy i płakał:-( (widocznie uszko go już bolało) no i oczywiście gorączka. Teraz jest już lepiej i co dziwne całą chorobę ma apetyt nic nie przepuści wszystko zje co mu się da:-).
Nawilżacz też zakupiłam (taki co któraś z was ma) bo stary nam się zepsuł.
Włosy tak jak u wszystkich , wychodzą garściami. Nie ma reguły czy karmi się piersią czy mm, w czasie ciąży wytwarzał się jakiś hormon i dlatego włosy były zdrowsze a teraz tego hormonu brak.
 
sylvi zdrówka dla Igorka!

Nie wiem co jest dziś cały dzień susza w piersiach. Na wieczór po 2 piersiach mały dopił 90ml i tym sposobem ładnie usnął w łóżeczku. Nie wiem czy to czasem nie samoistne zanikanie pokarmu:eek:, bo od kilku dni te piersi nie takie. Piję herbaty, masuję, przystawiam małego i czekam...:-(
Coś Tonya się nie odzywa...
Idę po karmi!
 
reklama
Ja piję je już ok 2 miesiące (uzależnienie powoli:-D) ale z pokarmem jest ostatnio różnie. Efekt widziałam po herbatce z hippa na laktację. Ale dziś mi brakło i w piersiach prawie totalna pustka. No i najważniejsze u mnie to pić, pić i pić i przez to sikać chodzę ostatnio jakbym w ciąży była.
 
Do góry