reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Ja karmię i też będę niedługo łysa a do tego anorektyczka :baffled: 55 kg to ja już nie wiem jak wygląda....a też tak 'lubię' ważyć. I żrę na potegę ziemniaki, słodkie, chipsy.....i zonk :no:

Chodzika nie używałam i nie będę używać. Niby niezdrowe a poza tym jeszcze się maluchy na chodzą....wolę aby się turlał/raczkował po ziemi.

Krzesełko dla starszego miałam Baby Dream na kółkach. Teraz wydałam siostrze, bo duże jest a nas w kuchni już będzie 4 i się z tym olbrzymem nie pomieścimy ;-). Teraz mam z ikei. Potwierdzam, przydatna rzecz.
 
reklama
heh.. mi też wychodzą włosy garściami.. prz Ziz tez tak miałam.. potem mi takie picikłaki wyrastały i sterczały.. wrrr :wściekła/y:
chodzika nie używałam i nie będę używać.. Zoś poszła szybko bo jak miała 10 mies to już ładnie chodziła, zobaczymy jak Feluś. chociaż on jest dużo cięższy od niej więc może być gorzej ;-)
a krzesełko do karmienia moim zdaniem niezastąpione :-) na początku jak Zosi wprowadzałam jedzonko to dawałam jej w bujaczku ale jaka ulga dla pleców jak kupiliśmy pkrzesełko. a jak Zosi się podobało że tak wysoko siedzi :-)
 
Lana chodzik nie wiem slysze rozne opinie od lekarza slyszalam ze jak 3x po 15 w ciagu dnia to nie jest zle i sa teraz fajne drewniane ja jeszcze mysle.. facet od bioderek powiedzial ze dziecko predzej niz w 8 czy po 5 miesiacu mozna stawiac na nogi dopiero, co do wlosow tez juz nie karmie a wlosy wylatuja.. co do krzeselka nie doradze mam po mezu ;-D
JJ Lana wy anorektyczki a ja kupa smalcu;p ale dzielnie walcze mam tylko 20 kg do zrzucenia hahaha
 
ja jeszcze nie myslalam o foteliku, bo narazie karmie cycem i dopiero od 6 miesiaca bede cos wprowadzac ale na pewno kupie wysokie krzeselko, bo to musi byc frajda zasiasc cala rodzinka do stolu - dzieci podobno wtedy lepiej jedza - nasladuja rodzicow, ucza sie jesc. dla mnie wspolne posilki sa wazne, niech dla niego tez beda :)
 
Mi też włosy wychodziły garściami, ale zauwazyłam że już mniej. Własnie dlatego poszlam do fryzjera i obciełam włoski na krótko żeby sie wzmocniły. Dzieki za linki z nawilżaczami, zamawiam dzisiaj. Kurde ale wieje dzisiaj. Okna mam nieszczelne i mam w domku tylko 21 stopni, w nocy było 19. Nie wiem co ze spacerem. Isć?

 
ja dzisiaj dobudzic sie nie moge, spalam razem z malym podczas porannej drzemki ale wogole sie nie wyspalam - on niestety tak. u nas tez wieje ale idziemy na spacer - musze sie rozruszac...
 
U nas dzisiaj tez strasznie wieje. Jak malutki wstanie to pojdziemy na 30min spacerek. My krzeselko mamy dostac w odwietkach od kolezanki.
 
Hej weekendowo:)

Moniek, ponoć duży wiatr i duzy mróz to dwa jedyne powody ( procz samopoczucia dziecka i rodzica oczywiście;-)) dla ktorych lepiej zrezygnować ze spaceru...Tak mówią:happy:
 
reklama
Hej dziewczynki

dawno mnie nie było ale czasu zbytnio nie mam....

Ale mam pytanko do was, otóż mój synus się chyba przeziębił.....:-( od wczoraj kaszle..... w nocy się troszke przebudzał bo kaszelek go męczył.... Jak mogę mu pomóc zanim wybierzemy się do lekarza???? Poradźcie coś plisss:zawstydzona/y:
 
Do góry