reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
maggie - ja daje do kazdej butli po 15 ktropli chyba ze dopija jaks 30 to wtedy juz nie, zeszlo mi w ponad tydzien, a co do roznicy miedzy tym czeskim to nie mam pojecia. po kilku dniach byl efekt ale za to teraz juz jest spokoj. nam pomagaly jeszcze cieple oklady na brzuszek (ciepla tetrowa pieluszka) i kladzenie na brzuszku w lozeczku albo sobie na kolanach i glaskanie po pleckach (wtedy brzuszek sie masuje delikatnie albo o materacyk albo o kolana) No i vibrucol ale mi sie nadal nie udalo podac ;/
 
niemiecki mam bo mi rodzina dosyla, chociaz ostatnio musialam sie posilkowac boboticiem bo nie mialam sab simplexu i tez dobrze bylo tylko mniej go sie daje. No wlasnie vibrucol nie na wszystkie dzieci dziala ja nie wiem jak bedzie z mloda ale na Niko dzialalo super.
 
maggie my właśnie zmieniliśmy mleko na bebilon dla dzieci z tendencjami do kolek i zaparć, nie minęły jeszcze 24h a widać sporą poprawę, może U Was też zadziała...
 
maggie, tak do kazdego 15, mozesz spróbować 10 ale wtedy nie ma gwarancji, że zadziała. Różnicy między czeskim a niemieckim nie ma (pisałam o tym), sprawdzałam te i te. Różnica jest w cenie, skład ten sam.
Tylko Ci, co sprzedają niemieckie (i to drożej) to robią popelinę na forach, żeby zarobić.. i tyle.
 
aha..czyli nic nie odciągałaś i nic nie wyciskałaś, wybacz że tak wypytuję ale to dla mnie gorący temat :cool:

Dokładnie. Kilka razy ociągnęłam tytlko do odczucia ulgi i pożałowałam bo za kilka godz dalej jak balony:wściekła/y: Dałam sobie spokój aż pewnej nocy obudziłam się z mokryą koszulą- samo zeszło:-p i produkcja stanęła... Jak są przepełnione to mózg ma sygnał żeby przestać produkować tak mówiła mi położna i miała rację:tak:
 
reklama
Dokładnie. Kilka razy ociągnęłam tytlko do odczucia ulgi i pożałowałam bo za kilka godz dalej jak balony:wściekła/y: Dałam sobie spokój aż pewnej nocy obudziłam się z mokryą koszulą- samo zeszło:-p i produkcja stanęła... Jak są przepełnione to mózg ma sygnał żeby przestać produkować tak mówiła mi położna i miała rację:tak:

brzmi logicznie.. tylko jak mi wczoraj zaczęły kłuć pod pachami tak, jakby mi ktoś szpile wbijał to se odciągnęłam i zrobilo mi sie lepiej..dzis rano po 3 minutki tez ..
Ale szałwie zaczełam pić, wsadziłam reczniki do zamrażarki i tabletki dzis/jutro przyjdą to moze sie od laktatora odczepie
 
Do góry