reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

;-)Na pewno szybko się skończy. Mnie kuły ostatniego dnia całe w środku, mówiłam położnej że jak dostanę zastoju bez odciągania to zobaczy:-D ale ona mówiła że zastój z gorączką to raczej najczęściej w czasie nawału "na świeżo" a pózniej jak się laktacja kończy to raczej znika samoistnie. Teraz mi się juz wydaje że faktycznie trudniej utrzymać pokarm niż go zgubić;-)

Przez 3 dni piłam tylko szałwię po 4-5 kubków dziennie a teraz oprócz wszystkiego pije jedną dziennie z obawy że powróci:-D tak się go boje he he

A tak na marginesie to nie wiem czy to nie jest tak jak w przypadku kataru że nieleczony trwa tydzień a leczony tylko 7 dni:) Moja siostra miesiąc temu rodziła w uk a tam nie podają nic na zgubienie laktacji tylko czekać... i u niej trwało to też 4 dni więc nie wiem czy te wspomagacze ziołowe nie dają bardziej komfortu psychiczneho he he ale jeśli to placebo to u mnie zadziałało;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy wszyscy dziadkowie mają tą samą chorobę, że gdy wnuczek/ka płacze to NA PEWNO jest głodny/na??:-D
 
zapewne tak jest hahahah jak z katarem.. mi położna powiedziała, że przy takiej marnej laktacji wystarczy wyciskanie a nie laktator.. no nic, mam dzis narzędzia będe działać i próbować żeby już laktatora nie dotykać, a jak przyjdą tabsy to w ogóle bede happy..

Ja sie bałam tego kłucia, bo kojarzyło mi sie z zapchanym cyckiem, który w końcu eksploduje hahaha ale Ty widze bardziej odważna
 
Marcelinaa ja odważna??? Ze mnie taki cykor że ja bym tych tabsów Broooocośtam nie dotknęła kijem:-D Jak widzę jakieś skutki uboczne to mam je już przed zażyciem:-D:-D Ale pomyślałam że po 1) jakby coś to podejdę do jakiegokolwiek lek i da mi coś np ten lek a po 2) jak po radach położnej coś mi się stanie to ją oskarżę o działanie na szkodę pacjentki:-D I dało rade:)
 
hahaha a ja się tablet nie boje, nie raz zresztą kupowałam jakieś tablety w inetrnecie na odchudzanie (sic!) boję się bardziej nie odciągania właśnie jak mam taki twardy i bolący cycek- - że skończy to się gorączką i krojeniem a Ty byłaś dzielna i mimo to cycka nie tykałaś, dlatego jesteś dla mnie odważna właśnie hehe
 
Ej dziewczyny mam taki wstydliwy problem... Po porodzie myślałam że to minie ale niestety nie... Otóż na początku nie czułam pęcherza a jak poszłam się wysikać to pół godz he he ale to już minęło i teraz już czuję ale gdy sikam to takim strumieniem że ho ho i trochę za głośno:zawstydzona/y: Boję się że tak już zostanie bo sobie coś rozciągnęłam na przykład....:-( Wiem że to głupie ale dla mnie to poważna sprawa bo chyba wszystko już na zewnątrz i wewnątrz w porządku... Tzn nie czuję dyskomfortu i jest jak dawniej poza tym...
 
Kurcze no ja mam nadzieje że to się jeszcze zmieni.... Marcelinaa taki dyskomfort to nic, Ty na szczęście nie musiałaś wypchać ping-ponga przez dziurkę od klucza:-D:-D
 
reklama
Mam dziś 100 pytań do... Jak usypiacie swoje dzieci?? Bo wcześniej Mikołaj zasypiał sam w łózeczku a teraz na poduszce u mnie na kolanach albo w wózku a na rękach to już w ogóle najlepiej... Chyba przyzwyczaiłam za bardzo małego do takiego kontaktu fizycznego bo już sam rzadko zasypia...:cool: A było tak fajnie:-(
 
Do góry