reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
Co do karmienia piersia to ja narazie karmie. Na poczatku balam sie ze mam za malo pokarmu bo maly chcial jesc co 2h ( w szpitalu powiedzieli ze jak sie naje to 3h wytrzyma a ja "blondynka" wszystko chlone jak gabka) i siedzialam i ryczalam ze nie mam pokarmu az w koncu kolezanka wydarla sie na mnie ze mam zarloczka i ze moze nie umie jeszcze jesc. W ciagu tych 6tyg 1 dzien nie mialam pokarmu bo mialam big stresa. W moim przypadku duzo daje mi to co mam w glowie, jak mam gorsze dni to powtarzam sobie ze musze miec mleczko zeby malutki rosl. Przybiera na wadze wiec pokarmu mam wystarczajaco w ciagu 2tyg przybylo 500g
I tutaj wielki szacun dla dominic ze mimo stresu Jej laktacja dala rade. Nie wiem jak bedzie jak bedziemy w CZD czy wytrzymam ten czas i czy dalej bede karmic piersia.
Maggie jak masz problem z kupa. To super jest czopek glicerynowy do kupienia bez recepty albo enema- plyn "lewatywka" My przy braku kupy 3dni bylismy na IP (sobota)i zrobili lewatywe i malutki w koncu przestal sie meczyc. Wczoraj byla 1 kupa a dzisiaj nabrabia i juz zrobil 4. Jestemy po szczepeniu na rota i pneumokoki i ilosc niby ma sie dzisiaj jeszcze zwiekszyc
 
wlaśnie otworzyłam chusteczki Johnson & Johnson 5b9724a8d70f9fce5ec3412ff6dbc11f.jpg i muszę powiedzieć że są super, większe i sztywniejsze niż pampers, wilgotne itd. nadają sie do buźki, do oczu itd
 
Czy wasze maluchy tez domagaja sie dalej jedzenia jak juz im sie uleje? Moj to jakis monster, je bez konca!

Tak, Lenka kiedy jej się uleje (nieraz więcej nieraz mniej) to zawsze domaga się jedzenia.

Dziś znowu byłyśmy u lekarza. Mała ma podejrzenie AZS dlatego muszę wprowadzić dietę eliminacyjną. Matko, co ja teraz będę jadła. Tak to napewno długo nie pociągnę tego karmienia piersią. Nawet nie chodzi o mnie, po prostu nie chce zaszkodzić dziecku. Przecież mleko jest prawie we wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
My dzisiaj po wazeniu ..mlody przybral 480g w dwa tygodnie wazy 4,35 i nadal wydaje mi sie to jakos dziwnie malo :/ zjada 60-90 ml co 2-3h w nocy co 4.
I problemy z brzuszkiem w dalszym ciagu.. :( Zaczynaja sie nieprzespane nocki.. dzisiaj polozna tez kazala kupic ten Colief ..Malgo od kiedy podajesz i ile? u nas niestety ani Infacol ani Espumisan ani zmiana mleka narazie nie pomogla.
Kupki normalne ..z tym ze tylko jedna dziennie a teraz to nawet co drugi dzien.

Co do tego 'cycania' to tez nie zgodze sie,ze kazda matka wykarmi swojego malucha. Ja akurat sie poddalam,mlody nie chcial ssac,mleka sladowe ilosci i nie mialam sily zeby walczyc. Ale np moja mama starala sie dosc dlugo zeby rozbujac laktacje przy mnie i lipa jedna wielka,checi wielkie a mleka zero.

ahaa .. jeszcze jedno ile wasze (butelkowe) dzieciaczki wcinaja mleko? Tzn ile czasu ? Nam zazwyczaj schodzi godzinka z przerwa na odbicie,czyli jakies kilka sekund.Mlodemu szybciutko sie odbija.. no i tu rowniez wydaje mi sie jakos tak dlugo jak na 90ml. :confused:
 
Ostatnia edycja:
Tomek jak beknie to rzadko zdarzy mu się ulać, a jak już uleje to niewiele. Wiki długo bardzo jadła. Tomcio jak je to aż się na czole poci :-D
 
reklama
Do góry