reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

moniek, nie za bardzo wiem co Ci poradzic, bo odpukac nie mam takiego problemu ale ja wlasnie zamawiam hustawke dla niemowlat, moze to by pomoglo? Maluchy je ponoc uwielbiaja.

U nas z kolei potworna wysypka. Nie wiem, czy to alergia. Polozna powiedziala, ze to normalne, skura sie dostosowywuje do suchego srodowiska. Smaruje kremem Oliatum i nic. Nie za bardzo wiem, co moglo go uczulic bo diete mam bardzo monotonna. Jedyne, co mi przychodzi do glowy a co jem prawie codziennie to jajka i lody.
 
reklama
Witam, nie wiem co mam robic z moim dzieciątkiem. Mój synus jest bardzo nerwowy. Jak nie śpi to płacze cały czas. Kolki nie ma, może się załatwić, a więc nie znam przyczyny. Czy któras z Was ma ten sam proble. Jak sobie z nim radzicie i co robić???

Moniek, ja mam to samo. Przy czym mój do tego właściwie nie śpi. Lekarz twierdzi, że go przekarmiamy (najpierw je z piersi, potem MM), ale ja zaczynam popadać w paranoję i wyszukuję już w necie jakie są objawy różnych strasznych chorób.... Nie wiem co z tym robić i jak powstrzymać te histerie.
 
Malgoo Lenka tez ma straszna wysypkę.. byłam z tym u 2 lekarzy i powiedzieli,ze to tradzik niemowlęcy i zeby nic z tym nie robic tylko przemywac przegotowana woda
 
Borys ma wypukły i zaklejamy specjalnym plasterkiem bo to przepuklinka, taki miękki, mozna wcisnąć do środka, po kilku dniach plastra znaczna poprawa, teraz ma już drugi zaklejony...

no i doczekałam się kupy po 2,5 dnia, ale zielonej...mam nadzieję, że to po zmianie mleka i że następna będzie już żółta:szok:
 
Pępek u nas odpadł 3 dni temu ale jest wklęsły...

Dziewczyny mam ważne pytanie. Dostałam od pediatry receptę na szczepienie w 6 tyg tą 6w1 INFANRIX Hexa . I mam ogromny problem bo nie znam się i nie wiem czy ją wykupić? Już zajrzałam w google i się zestresowałam bo tam same złe opinie i w ogóle... Będziecie szczepić tą łączoną??? Może Wy mi doradzicie... Pójdę za większością:)
 
Ostatnia edycja:
Marcelina jednym sie chowają a inni mają "równe z brzuszkiem". niewiadomo jak nasze dzieci będą miały, ja mam - miałam wciągnięty a K nie ;-)

Myszka ja też się nie znam na tych szczepieniach. Będę słuchać swojej siostry - ma doświadczenie ze swoimi dzieciakami no i jest pielęgniarką i pisała bodaj pracę mgr o szczepieniach... ;-) prawdopodobnie zdecydujemy się na tą łączoną, ale nie wiem jak się nazywa bo jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mlodam no ja też bym była skłonna tą łączoną, w sumie z medycznego punktu widzenia jestem laikiem ale chociaż to jedno kłucie zamiast 6 do mnie przemawia...
 
Do góry