reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

szuszu ja normalnie mam sie ochotę poryczeć, tak chciałam karmić i tak się starałam i się okazało, że wielka d... z tego:-(i taka byłam dumna z Borysa, że mimo, że butla do każdego posiłku to nadal ładnie ssał...durne cyce, nie chcą współpracować:wściekła/y:
 
reklama
szuszu ja normalnie mam sie ochotę poryczeć, tak chciałam karmić i tak się starałam i się okazało, że wielka d... z tego:-(i taka byłam dumna z Borysa, że mimo, że butla do każdego posiłku to nadal ładnie ssał...durne cyce, nie chcą współpracować:wściekła/y:

U mnie jest to samo, mimo że jest butlą dokarmiany to bardzo ładnie pił z piersi, ale też pokarmu mam jak na lekarstwo. Tak czasem bywa, nie zasmucaj się i nie stresuj. Przynajmniej kolek sie pozbędziesz ;-)
 
U mnie jest to samo, mimo że jest butlą dokarmiany to bardzo ładnie pił z piersi, ale też pokarmu mam jak na lekarstwo. Tak czasem bywa, nie zasmucaj się i nie stresuj. Przynajmniej kolek sie pozbędziesz ;-)

Żeby nie przechwalić, ale jest dużo lepiej, dopiero półtorej doby po przejściu na bebilon comfort a już widać efekty, jeszcze go kręci w brzuszku, ale już nie płacze:tak: A i jestem pod wrażeniem jak pięknie śpi Tomeczek :-)

A my dzisiaj pierwszy miesiąc:happy2:
 
JJ u mnie podobnie ze spaniem jak u Ciebie, hehehe... Ok. 1-2 w nocy młoda ląduje u nas w łóżku, karmię na leżąco, a później obie przysypiamy i śpimy do rana, hehehe... A Pola jak aniołek, hehehe...
Ale jest taka słodka, że nie wiem. Z Filipem miałam podobnie i wcale nie mam parcia na samodzielne usypianie takiego malucha. Uwielbiam czuć bliskość niemowlaczka, byle go tylko nie rozbestwić kołysaniem.

Co do karmienia, to moja tez ma parcie ostatnio na jedzenie. Zazwyczaj nażre się z obu cyców, walnie mega kupę i zaraz głodna. Więc MM też dokarmiam, ale tak raz, dwa na dobę. Staram się karmić, bo to trochę przeciwciał dostanie ode mnie. A laktator jest do d.... Kupiłam medeli i masakra, ja nie potrafię ściągać. Też mało co leci, a młoda się raczej najada.
Muszę sprzedać ten laktator, bo mi na nic.

Szuszu, nie rezygnuj nawet jak masz mało. Jak Tomuś ssie chcętnie to dawaj mu własne mleko, a później dokarmiaj. :tak: Ale jednak nic na siłę.

Idziemy dziś na pierwszą wizytę do lekarza. U Poli też oczko ropieje. Krople mało pomogły, bo problem nadal jest.Ech...
 
Dziewczyny, ile Wasze dzieci śpią w trakcie doby? Ja jestem załamana - mały własciwie w ogóle nie chce spać. Czasem boli go brzuszek i to rozumiem, natomiast generalnie przez większość dnia domaga się przytulania a jak go odkładam to w ryk. Dziś np wstał o 6.00 i dopiero teraz udało mi sie go uśpić, w międzyczasie były 3 karmienia (butlą, więc z pewnością się najadł). Help....
 
też mi piersi stanęły okoniem - dziś mam dostać jakiś inny lek, bo ten Bromek to nijak; odlatuję po godzinie i resztę dnia jestem martwa. A w sumie piersi nie mam twardych, ale tak mnie kłuje w środku, no i są drobne bo drobne ale jednak kropelki na wkładce :(

mam tak samo..

Dziewczyny, ile Wasze dzieci śpią w trakcie doby? Ja jestem załamana - mały własciwie w ogóle nie chce spać. Czasem boli go brzuszek i to rozumiem, natomiast generalnie przez większość dnia domaga się przytulania a jak go odkładam to w ryk. Dziś np wstał o 6.00 i dopiero teraz udało mi sie go uśpić, w międzyczasie były 3 karmienia (butlą, więc z pewnością się najadł). Help....

ja dziś też mam pierwszy raz taką sytuację, dopiero od 6 Pindzia zasnęła tylko że ona większość czasu spokojna nawet jak nie śpi
 
reklama
Leminiada mam to samo. młoda w ogóle nie śpi i bynajmniej nie chce sobie leżeć tylko trzeba ją nosić. Więc jak poznasz jakiś cudowny lek na uspienie dziecka to daj znać:)
 
Do góry