reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

też nie mam konta na FB i nigdy nie miałam potrzeby zakładania i chyba sobie daruję wolę jednak BB zresztą i tak już nie mam tyle czasu co w ciąży aby przesiadywać i klikać więc jak dla mnie wystarczy mi BB szkoda tylko ,że tyle dziewczyn się wykruszyło:baffled:
 
reklama
A ja tez lubię BB i choć nie piszę juz tak dużo to czytam codziennie bo lubię wiedzieć co u Was i Waszych Bąbelków. A i mam tez wielki sentyment do BB bo to tu a nie na FB przezywałam swoje dwie ciąze od samego poczatku:). Takze ja wiernie na BB zostaję:)
Ale oczywiscie dziewczynki udzielające się już tylko na FB serdecznie pozdrawiam:) i tez jestem ciekawa co u Was:):-D

Mam nadzieję tylko,że nie pouciekamy stąd wszystkie i nasz Sierpniowy wątek pozostanie,hm? fajnie tu jest:)
Buźki:)

Ohooo,Karol i Ania gadają....dobrze,że nie płaczą...Lece mleczko zrobić....( szkoooda,ze nie (.),ale co zrobić...)
 
My wczoraj mieliśmy 2 dawkę 5 w 1 . Tym razem rumień w m-cu wkłucia znikomy ale jakiś niespokojny był wczoraj. Zasypiał 1,5 h - co do niego nie podobne - i przebudzał się z płaczem bez powodu. Zasnął dopiero o 22 po 2 cyckach wymęczony na maxa :-(.
 
kurcze to chyba jednak nie od szczepionki, muszę ją poobserwować, jak nie zniknie do pon to pójdę do lekarza. moja po 1 rumienia nie miała a teraz ma zaczerwienione w miejscu wkłucia.

a słyszałyście o żelu (po szczepieniu)czy też plasterkach do stosowania przed szczepieniem (plasterki)? stosowałyście?
 
reklama
Do góry