reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

ASIACUR trzymaj sie kochana! kurcza bidulka Twoja Pepa, zycze oby jak najszybciej zaakceptowala nutramigen! no i zeby te problemy byly tylko tymczasowe!

i tez polecam tormentiol- mocny jest ale i tez skuteczny!!!
 
reklama
asiacur, Nutramigen bedziemy wprowadzac za jakis tydzien i zobaczymy jak pojdzie. Narazie leczemy opuchlizne przelyku od refluksu i jestesmy na MM, ktora wogole nie ma bialka. Nutramigen ma bialko tylko rozbite, wiec w skrajnych przypadkach moze byc reakcja alergiczna. Ja napweno bede na poczatku mieszac z moim mlekiem i stopniowo ograniczac.
 
asiacur, nie wiem czy na FB siedziłaś co się działo z Tymonem - miałam podobnie jak Ty.
Też karmię nutramigenem, też była biegunka (ze śluzem). U nas były 3 bakterie w kale. Mimo to nutramigen zostaje, ponieważ mój lekarz twierdzi, że nie zaszkodzi - a pomóc może. Zwłaszcza, że po antybiotyku przewód pokarmowy jest trochę naruszony i zwykłe mm może 'podrażniać'. A my już mamy za sobą 2 antybiotyki.
Na pupę, polecam też torimentol. A moja pediatra powiedziała, że jak jest bardzo źle to mam użyć witaminy E. Kupuje się zwykłą jak dla dorosłego, tylko że w kapsułkach (w środku płyn- zasada D dla dzieci), i wyciska się na okolice odbytu i smaruje(tylko nie poleca mówić o tym w aptece bo ponoć aptekarki dziwnie na to reagują :D). Kupiłam E - ale nie użyłam, bo torimentol + maltan (ten na sutki) wyleczyło. I szczerze, to maltan działał u nas lepiej niż sudocrem. Wrecz sudocrem sobie odpuściłam. No i oczywiście pampersy premium care, żeby możliwie najbardziej i najszybciej chłonęło te kupki. 2 dni na tych pampersach i te 2 maści - problem zniknął. A miał twardą skórę jak krokodyl i mega czerwoną.
 
asiaciur biedna Pepa :no: Może wyjdą jakieś bakterie i je wyleczycie a Twoje mleczko będzie mogła pić.....

Jeśli nie to pocieszę Cię, że mój starszy Fran 2 tygodnie się przekonywał po wyłącznym cycku do Pepti......w końcu zaakceptował i mogłam dokarmiać.......Także mała też w końcu ulegnie......musisz systematycznie próbować i nie denerwować się kochana.
 
Widze, ze bb powoli zwalnia i ze jeszcze nie wszystkie laseczki przeniosly sie na fb. Przypominam, ze mamy tam grupe i jest ciekawie i aktywnie wiec zapraszam wszystkie sierpniowki, ktore jeszcze nie dolaczyly!
 
reklama
Do góry