reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
Marcelina dzieki ... Na opakowaniu jest sposob uzycia? Jak to podawac itp???
tak tak, dodatkowo wiem od lekarza, że jeśli problemy są z aplikacją to możesz polać na smoczek :)

piochtanina na wodzie też jest bez recepty- ja to stosowałam.
Jest fioletowa , brudzi wnętrze buźki i usta ale schodzi po pierwszym karmieniu praktycznie.
 
Ja kąpię od początku w łazience. Przewijak stawiam na pralce więc wszystkie czynności kosmetyczne są w łazience. Wychodzimy już ubrani, bez czapki z lekko wilgotnymi włoskami, bo ręcznikiem tylko wytartymi.

Na dwór jak wieje np. dziś to zakładam czapkę lekką ale nie wiążę, bo mały się wścieka........i mój akurat nie lubi kapturów.....drze się okropnie. Jak coś ma kaptur to musi być płasko złożony i R. na nim główką leży :eek:
 
Ja kapie w pokoju jest mi wygodniej M przynosi wanienke i kapiemy malego. Teraz mielismy 2 dni bez kapu-kapu bo ma katar, niby to nie jest powod zeby nie kapac, mimo to wole przeczekac ten czas, obmywam woda z miseczki.
A co do kataru to u nas jest dzwiny raz jest a raz nie ma np w ciagu 10 min. Jutro idziemy na kontrol zeschizowalam i polecialam odrazu do lek.
Nasz lubi czapeczke tylko troche sie denerwuje jak wiaze.
 
My kapiemy w lazience na 'foczce' ,wczesniej w pokoju ale wanienka juz za mala,a tu takich wiekszych nigdzie nie widzialam..

Gile sa i to praktycznie codziennie.. ale to podobno o niczym zlym nie swiadczy,my tez je przeciez mamy.
Jak na spacer nie wychodze,to wystawiam malego na taras w wozku albo nosidelku i sobie spi na swiezym powietrzu,nawet jak jest chlodniej i wieje.

A tak w ogole to przypomnialo mi sie i teraz chce mi sie smiac ale jak wczoraj uslyszalam to od lekarza to myslalam,ze go tam zjade.. Kazal mi obudzic Marcelka,dac butle i czekac az maly dostanie te skurcze,w miedzy czasie przeprowadza wywiad i nagle pytanie.. Czy podala pani dziecku PARACETAMOL? ja pie***le ,sobie mysle tak podalam i Cola popil.

U nas jak wyszly plesniawki to tez Aphtinem zrobilam i zeszlo..
Za to teraz ciemieniuszka cos wychodzi.. ale wyczesujemy codziennie.
 
my kąpiemu młodego w pokoju i czapeczki nigdy po kąpieli nie zakładalismy ,na spacerek zakładamy czasmi jak chłodniej smerfetkę nie taką wiązaną ale zazwyczaj młody bez czapeczki tylko np.kapturek od sweterka lub bluzy ale tylko jak jest chłodniej.Z noska też tylko 2x coś wyciągneliśmy a tak puściutko :tak:
Tak się zastanawiam jak młodego będę ubierac zimą do wózka wiadomo,że kombinezonik ale co przykryć go kocykiem jakimś grubym czy jeszcze w tym kombinezonie do śpiwora jak wy będziecie robić bo ja już zapomniałam jak było z Wiką to było 11 lat temu więc u mnie to tak jakbym miała 1 dziecko prawie wszystko zapomniałam :-D.Zastanawiam się czy młody do zimy bedzie się mieściół w gondoli jak będzie rosnął w tym tępie to wątpie:szok:
 
my kąpiemy w pokoju bo w łazience nie mamy drzwi:-)

polecam przed szczepieniem nakleić plasterek emla Emla Plaster, Lenka nawet nie drgnęła jak jej się lekarka wbiła...

Megmarion robiłaś już usg bioderek?
 
reklama
Do góry