reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Olu to prosze zapytaj sie czy ta polozna to sie zalatwia oficjalnie przez szpital??Spisuje sie jakas umowe??Wiem,ze np na zelaznej tak jest i to zwieksza szanse przyjecia.Bo teraz sa takie tlumy na porodowkach, ze woalabym zrobic wszystko co moge zeby mnie przyjeli do wybranego przeze mnie szpitala.
 
reklama
mm - spisanie umowy z polozna z tego co wiem nic nie daje... Znajoma w bielanskim ma spisana - ale jak miejsc nie bedzie, to przeciez na sile jej nie wcisna... placi po wykonaniu uslugi mimo, ze umowa juz spisana...
 
Łaniu ja będe rodzić w Gdańsku na Klinicznej nie w Gdyni, ale pewnie ceny takie same lub wyższe...
 
Jedyne opłaty jakie bede ponosić to opłata co łaska (200zł) za poród rodzinny, położna będzie z polecenia lekarza nizależnie któa aktualnie bedzie miala dyżur :-) a sala 1 lub 2 osobowa po porodzie, nie na darmo płace lekarzowi za wizyty...
 
Minka - ja wlasnie liczylam na to sam, ze jak place za wizyty, to sam porod nie bedzie mnie az tyle kosztowal...coprawda lekarz mi mowi, ze mam sie nie martwic, ze miejsce w szpitalu mam zapewnione, no ale... Chyba na nastepnej wizycie musze go spytac czy jak nie zaplace to jak bedzie... sama nie wiem.
Trzeba mi bylo zostac w Gdyni, czyli tam, skad "przywiozlam sobie" Meza;-)
 
Ja dziś na wizycie byłam ;-) w końcu małą widziałam. Hihi już nie taka mała, bo 1990g dziewucha jak sie patrzy :-D niestety dostałam żelazo... no i znowu musze toxo zrobić :-( prawdopodobnie urozę wcześniej bo jak to mówi pan doktor nie zaryzykuje rozerwania no i jak tak dalej pojdzie to 4500g bedzie :baffled::baffled::baffled:
Łania chłopaki z Gdyni sa fajni !!!
 
ja się jutro wybieram na kontrole w związku z szaleństwami mojej szyjki i mam nadzieje że rozwarcie nie okaże się większe cały tydzień grzecznie leżakowałam z reżimem wstawania tylko do WC zero schylania się i przemęczenia nie żebym to wcześniej jakoś robiła ale pilnowałam sie jeszcze 10 razy bardziej lekki stresik jest ale wierzę że wytrzymamy z pszczółką tyle będzie trzeba :tak::tak:
Minka spora ta Twoja córcia :-):-):-):-)
 
Duza ta nasza córcia... gin powiedział że jak z USG będzie wynikać 4000-4500g to ide na przyspieszenie i nie bedziemy czekac do konca terminu...
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Minka duża ta twoja córcia ale ważne że zdrowa.
Ja byłam wczoraj u lekarza i z dzidzią wszystko dobrze.
Niestety nie robił mi usg dopiero przy następnej wizycie.
 

Podobne tematy

Do góry