reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Już po wizycie,ufff.
Wyniki krwi w normie, w moczu wykryte białko.
Ciśnienie mi tylko skacze, zwłaszcza jak ktoś (M) mnie wkurzy.
Niunia już się obróciła głową w dól i potwierdziło się, że to dziewczynka. Totroche rozczarowało przyszłego tatusia, bo miał jeszzcze odrobinę nadziei, że będzie syn:wściekła/y: Kupił nawet dla siebie i ewentualnego synka klocki lego.
Jestem zła na niego i jest mi trochę przykro:-(
 
reklama
Keyko moj maz tez zawiedziony ze to nie syn tylko druga corcia,ale on nie traci nadziei i powiedzial ze nastepnym razem zrobimy chlopaka ;)
 
Wiecie ja sie ciesze że będe w koncu w domu babke miała :-D a co do tatusiów przecież nie na darmo sie mówi że tata chce chłopaka a i tak zawsze faworyzuje córcię! Wiec jak sie urodzi córeczka to i tak oszaleje na jej punkcie :-) a na chłopaka zawsze jest jeszcze czas hihi a i podobno wogóle trudniej "zbroić" córcie niż synka ;-) wiec to trudniejsze juz za nami :-)
 
Dziś byłam u lekarza, wszystko jest ok, pani nawet podpięła mnie pod ktg :-) Tylko jakoś dziwnie nie mogła na początku wymacać szyjki, bo była strasznie wysoko. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale chyba z każdą wizytą jest wyżej :baffled: Nie powinna czasem już zacząć się obniżać?
No i dzidzia nadal położona miednicowo :no:
 
u Mnie byla chora atmosfera tesciowa raczej jej coreczka ma 3 chlopakow, a i u nas teraz syn a wiecej rodzenstwa M nie ma wiec bylo ze corcia corcia tesciowa daje czekolade i sie pyta czy chce ja nom a ona bedzie dziewczyna hahahahaha ale byla zdziwiona jak jej pisorka pokazalismy i mowila ze moze sie zmieni cos ze cos tam... al chyba juz sobie to uswiadomila hehe a jak powiedzielismy ze Alan powiedziala ze Arabskie i ze niechce takiego imienia dla wnuka
 
Moje drogie, czy miałyście już robione badania na antygen HBS???
ja dziś odebrałam wynik 0,169 wychodzi że jest ujemny, to chyba dobrze co:confused:
powiedzcie mi proszę bo wizytę mam dopiero 25.03:baffled::baffled:
 
ale napisalam " Ci Ci" ni ladu ni skladu .... ale to zmeczenie bo dzis mialam meksyk dwa razy w szpitalu u baci na sama gore poprosu zmeczenie hehe

a co do HBS to nie mialam robione i szczeze to mi ten skrot nic nie mowi ja patrze na wasze badania i jak narazie mam te same wiec pewnie lekarz jeszcze kaze mi je zrobic chyba ze niewiem co ....
 
reklama
ale napisalam " Ci Ci" ni ladu ni skladu .... ale to zmeczenie bo dzis mialam meksyk dwa razy w szpitalu u baci na sama gore poprosu zmeczenie hehe

a co do HBS to nie mialam robione i szczeze to mi ten skrot nic nie mowi ja patrze na wasze badania i jak narazie mam te same wiec pewnie lekarz jeszcze kaze mi je zrobic chyba ze niewiem co ....
te badania sie robi już pod koniec ciąży no w 30 tc gdzieś w tych terminach, na pewno będziesz je robić WR i antygen HBS
 

Podobne tematy

Do góry