reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

widocznie organizm wydala jakis skladnik a delikatna skora itd tak reaguje
ja niewiem ile kobity musza sie nameczyc :wściekła/y:
 
reklama
Hej wczoraj bylam u lekarza powiedziala mi ze niema poprawy z moja szyjka.
Powiedziala ze powinna mnie do szpitala wyslac ale poczekamy jeszcze 10 dni mam duzo lezec i juz wiem ze napewno bede miala cesarskie ciecie.
Pozdrawiam
 
Hej wczoraj bylam u lekarza powiedziala mi ze niema poprawy z moja szyjka.
Powiedziala ze powinna mnie do szpitala wyslac ale poczekamy jeszcze 10 dni mam duzo lezec i juz wiem ze napewno bede miala cesarskie ciecie.
Pozdrawiam
Ewunia, leż kochana, jak trzeba. Ja też leżakuję i narazie szpital poszedł w odstawkę. A dlaczego będziesz miała cc?
 
ach co sie dzieje majoweczki....
ewunia odpoczywaj jak najwiecej teraz a bedzie dobrze
Ja ide do okulisty w przyszlym tygodniu zobaczymy co powie na temat mojej siatkowki
 
Pierwsza ciaze przechodzialam dobrze przy kacperku tez mialam cc dlatego ze mialam szyjke nie rozwinieta i dziecko sie juz dusiło.A teraz mnie czeka cc dlatego ze mam za krótka szyjke.Dzieki za pocieszenie
 
Jestem po piątkowej wizycie u lekarki. Potwierdzona dziewczynka. Szyjka w porządku. Pobrana cytologia. Na następny raz zrobić morfologię i mocz. Następna wizyta za miesiąc.
 
jestem po wizycie. niestety szyjka skrócona i do tego rozwarcie 1 cm :szok::wściekła/y:
mam brac nospe 2 x dziennie. a poza tym dziewczynka nadal jest dziewczynka i wszystko rozwija sie prawidłowo, ale ogólnie złapałam doła po wizycie.
 
reklama
Dlaczego masz doła? Przecież Maluszek zdrowy, a rozwarcie może jest tylko chwilowe? Bierz no-spe i odpoczywaj jak najwięcej. Uważaj na siebie
 

Podobne tematy

Do góry