reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

reklama
Tez polecam przebieranki. Oczywiście tylko jeżeli obie strony to lubią. Warto podpytać mężma co lubi i co by go interesowało. Czasami wasze punkty widzenia mogą być totalnieee inne. No ale ogólnie widzę, że padła to masa fajnych pomysłów. Nic tylko korzystać z tego :p
 
Moja to nawet nie wiedzila, czy lubi. Zaintrygowałm ja wręcz :) Żdziwiona była :) Byla tak doświadczona, że mówiła co bedziemy robic co lubi. A gdy ją zaskoczyłem to wrecz była uległa, bo nic nie kumała. :) Było fajnie :D
 
Ja polecam zabawki :) Ogólnie jak do łóżka zaczyna się wkradać rutyna to zabawki bardzo fajnie mogą podręcić atmosferę. Nie dopuszczacie nigdy żeby wam się to po prostu znudziło. Oczywiście może być tak, że będziecie robić to rzadziej ale to normalne :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry