reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

reklama
Anecznik drewniane klocki u mnie zostaz schowane bo Krzysiek tak jednym rzucił ze mało okna nie wybił więc nie polecam dla takich maluchów za to ja mam zamiar kupi zestaw klocków konstrukcyjnych K1000 DUŻE POLSKIE KOLOROWE KLOCKI 1000 szt. (1936946201) - Aukcje internetowe Allegro bo to się przyda na przyszłośc a i teraz Krzyśka już zaczynają interesowac.
Lena ja nie Perfecta ale mnie zachwyca ten domek z piernika Domek z piernika

ale to jest sprawdzony przepis....???
 
Witam :-)
Kochane czy macie jakies fajne pomysły na ozdoby swiateczne? chciałabym cos zrobic razem z Szymonkiem ale nie mam pomysłu :-(
 
Witam :-)
Kochane czy macie jakies fajne pomysły na ozdoby swiateczne? chciałabym cos zrobic razem z Szymonkiem ale nie mam pomysłu :-(
moze wlasnie robienie ciasteczek, gwiazdek ,piernikowych ludzikow, balwankow i wspolne dekorowanie lukrem, malowanie szyszek, robienie lancuchow z popcornu i zurawiny :tak:(robilismy je w zeszlym roku slicznie sie prezentuja)
cranberry_popcorn_garlands.JPG
 
Ostatnia edycja:
Zainspirowana BB przy okazji układania w szafkach skorzystałam z foremki i zrobiłąm takie cudo (rozpuszczona milka, rozpuściła się idealnie nad parą)
IMGP3686.jpg
 
reklama
Do góry