reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

reklama
Ja się właśnie zastanawiam nad prezentem dla Krzyśka. na pewno od kogoś dostanie rowerek na 4 kółkach 12'', a ja myślę nad czymś co mu się spodoba i będzie go długo cieszyc, on lubi samochody więc myśle o czymś w ten deseń m-z BRUDER 02756 Man wywrotka z przyczepą (1910382594) - Aukcje internetowe Allegro
m-z BRUDER 03550 Scania z wywrotką ogromna (1911381547) - Aukcje internetowe Allegro
plus jakiś ciągnik z przyczepą m-z BRUDER 03020 ciągnik New Holland T8040 (1907728506) - Aukcje internetowe Allegro m-z BRUDER 02019 przyczepa z wywrotem HIT! (1911381538) - Aukcje internetowe Allegro mamy jeepa tej firmy i jest to super jakośc a największy plus to nie jest chińska zabawka tylko niemiecka....myślałam wcześniej o takim aucie ale nie wiem czy to by mu sie podobało CHUCK WARKOCZĄCA GADUŁA-GADAJĄCA PO POLSKU -KURIER (1910978091) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja się właśnie zastanawiam nad prezentem dla Krzyśka. na pewno od kogoś dostanie rowerek na 4 kółkach 12'', a ja myślę nad czymś co mu się spodoba i będzie go długo cieszyc, on lubi samochody więc myśle o czymś w ten deseń m-z BRUDER 02756 Man wywrotka z przyczepą (1910382594) - Aukcje internetowe Allegro
m-z BRUDER 03550 Scania z wywrotką ogromna (1911381547) - Aukcje internetowe Allegro
plus jakiś ciągnik z przyczepą m-z BRUDER 03020 ciągnik New Holland T8040 (1907728506) - Aukcje internetowe Allegro m-z BRUDER 02019 przyczepa z wywrotem HIT! (1911381538) - Aukcje internetowe Allegro mamy jeepa tej firmy i jest to super jakośc a największy plus to nie jest chińska zabawka tylko niemiecka....myślałam wcześniej o takim aucie ale nie wiem czy to by mu sie podobało CHUCK WARKOCZĄCA GADUŁA-GADAJĄCA PO POLSKU -KURIER (1910978091) - Aukcje internetowe Allegro

fajne te prezenty to znajdz cos dla dziewczynki
 
fajne te prezenty to znajdz cos dla dziewczynki

Lena
no właśnie z dziewczynką to jest problem bo nie wiadomo co kupić, sama myślę nad prezentem dla 2-latki i nie wiem co można kupić bo ona ani lalkami ani np. kuchnią się nie bawi, a mój Krzysiek i zresztą chyba większość chłopaków to są łatwi w obsłudze bo samochód każdy cieszy.
 
A ja wczoraj robilam pierwszy test bez ozdabiania. Patyczkow do lizakow nie dostalam wiec wykorzystalam drewniane dlugie patyczki do szaszlykow i powiem: rewelacja a kosztuja tylko € 0,70!! Ostre konce odcielam i voila! :-) A lizaki boskie (pokruszylam kupne miekkie ciasto i zmieszalam pol na pol z mascarpone i nutella, super smakuja jak czekolada stwardnieje a w srodku miekkie ciacho:-p), za tydzien robimy na Mikolajki w klubie Maluszka :tak:
 
Ja też miałam je robić, ale po wczorajszej próbie roztapiania czekolady się poddałam... :no: wyszły mi gródki, a robiłam Cookies and Cream Cheescake z tej samej stronki... masa serowa też to bani... mnie nie smakuje, mąż i młody się zajadali... a ja stwierdziłam że potrafię robić tylko tiramisu przepyszne i koniec!!! a więc na święta pewnie coś kupię!!! :tak:
 
reklama
A ja wczoraj robilam pierwszy test bez ozdabiania. Patyczkow do lizakow nie dostalam wiec wykorzystalam drewniane dlugie patyczki do szaszlykow i powiem: rewelacja a kosztuja tylko € 0,70!! Ostre konce odcielam i voila! :-) A lizaki boskie (pokruszylam kupne miekkie ciasto i zmieszalam pol na pol z mascarpone i nutella, super smakuja jak czekolada stwardnieje a w srodku miekkie ciacho:-p), za tydzien robimy na Mikolajki w klubie Maluszka :tak:

ja właśnie tez myślałam o patyczkach do szaszłyków, skoro mówisz, że u was się nie udało to też tak zrobię:tak:
 
Do góry