reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

ale super!!!ukryty taklent??
a skad wzięłaś tkaie foremki??

Super te choinki!chyba podskocze i kupię!
Lena foremki sylikonowe kupiłam dawno temu u siebie w sklepie za jakieś 8zł ale są i na allegro, widziałam takie bałwanki jak szukałam czegoś dla siebie...teraz zamówiłąm sobie serduszka takie jak ma Gosia-też mam chęć na te czekoladki z nadzieniem malinowym i mam jeszcze ochotę na takie świąteczne FOREMKA FORMA SILIKONOWA na czekoladki słodycze (1924369018) - Aukcje internetowe Allegro no i wreszcie sobie zakupiłam foremki do rurek bo nie miałam a mi się marzyły.
Kreatorka ta bramka jest świetna, dopisałąm ją sobie do listy CO BYM CHCIAŁA KUPIĆ dla Krzyśka, tylko ta lista jest bardzo długa :-)
 
reklama
Kajdusia - Fajne te prezenty :) Dzieciaki powinny być zachwycone! Ostatnio jestem na etapie oglądania i porównywania mat wodnych do rysowania, sądzę, ze Nela dostanie matę w prezencie, tylko jeszcze nie zdecydowałam się na jakąś konkretną...
 
ja wymyśliłam mikołaja od chłopców dla dziedków i babć: ubiorę ich w garnitury z muchami i czapkami mikołaja , zrobię duze zdjecie portretowe i dodam ładna rameczkę

A dla chłopców chcemy cos konkretnego od wszystkich i nie wiem do końca co...myslimy nad tą trampolina i zjeżdżalnią ale nie wiem czy nie sa za mali... macie jakies propozycje?kwota ok.400zł-500zł
 
własnie sie mało co nie posikałam ze smiechu mój brat kupił strój mikołaja i przymierzał....boszeee jak on wygladał;)Spodnie na 3/4 bo ma wzrostu ponad 200 cm do tego brzuch jak beczka....normalnie płacze ze smiechu:)
 
Dziewczyny, chcę kupić mężowi ładną piżamkę, no i miałam kupić tą z Tchibo online, ale już ich nie mają :( mój pech... możecie mi polecić jakieś inne firmy które mają dobry gatunek??? nie chcę wydać więcej niż 100zł
 
Dziewczyny, chcę kupić mężowi ładną piżamkę, no i miałam kupić tą z Tchibo online, ale już ich nie mają :( mój pech... możecie mi polecić jakieś inne firmy które mają dobry gatunek??? nie chcę wydać więcej niż 100zł
nie pomoge..zupelnie nie moja dzialka u mojego A. pidzama nie przejdzie :sorry:
 
Dziewczyny, chcę kupić mężowi ładną piżamkę, no i miałam kupić tą z Tchibo online, ale już ich nie mają :( mój pech... możecie mi polecić jakieś inne firmy które mają dobry gatunek??? nie chcę wydać więcej niż 100zł
moj jak sie kładzie to gaciach pozniej bez i nad ranem znów gacie hehehe;)
 
reklama
Do góry