reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

Ja też miałam je robić, ale po wczorajszej próbie roztapiania czekolady się poddałam... :no: wyszły mi gródki, a robiłam Cookies and Cream Cheescake z tej samej stronki... masa serowa też to bani... mnie nie smakuje, mąż i młody się zajadali... a ja stwierdziłam że potrafię robić tylko tiramisu przepyszne i koniec!!! a więc na święta pewnie coś kupię!!! :tak:

Kochaniutka Ty moja:) Jest very izi sposób na roztopienie czekolady:) Pierwsza to kąpiel wodna Czylki wstawiasz garnek z czekoladą do garnka z gorącą wodą i gotujesz na wolnym ogniu. By nie było grudek to dodajesz troszke prawdziwego masła i done! A jak Ci się grudki zrobią to dodajesz śmietanke 30 (kremówkę ) i się "rozgrudza" :-p Drugi sposób to włożyć czekoladę do mikrofalówki na 2 minutki
 
reklama
ja właśnie dzisiaj roztapiałam czekoladę na moje czekoladki i tak jak pisze Perfecta na garnek z gotującą wodą dałam miskę w niej połamaną czekoladę, mieszałam i wszystko się pięknie rozpuściło, nawet masła nie trzeba było
 

Lena
no właśnie z dziewczynką to jest problem bo nie wiadomo co kupić, sama myślę nad prezentem dla 2-latki i nie wiem co można kupić bo ona ani lalkami ani np. kuchnią się nie bawi, a mój Krzysiek i zresztą chyba większość chłopaków to są łatwi w obsłudze bo samochód każdy cieszy.

Mój Kamil jest w takim razie wyjątkiem potwierdzającym tą regułę :-) nie interesuje go żaden samochód. Zastanawiamy się więc nad drewnianymi klockami lub basenem z plastikowymi piłkami takimi jak w salach zabaw. Klocki to pewnie będą służyły do rozrzucania po całym pokoju (swoją drogą to też fajny prezent dla dziewczynki :-) ) a te piłeczki to chyba już mu się znudziły.Jeszcze myślę o grającej książeczce. Zresztą od rodziców nie nie dostanie, ale trzeba powiedzieć dziadkom co mogą kupić.
 
ja właśnie dzisiaj roztapiałam czekoladę na moje czekoladki i tak jak pisze Perfecta na garnek z gotującą wodą dałam miskę w niej połamaną czekoladę, mieszałam i wszystko się pięknie rozpuściło, nawet masła nie trzeba było

ja masla nigdy nie daje. Jesli czekolada ma byc polewa (np jak to bylo w wypadku cake pops) to daje troszke oleju, wtedy nie peka i ladnie wyglada
 
Perfecta zarzuc przepis na ciasto na domek z piernika...ja za chiny nie moge swojego znaleźć...przekopałam cały zeszyt i dooopa:(;-)
 
Mój Kamil jest w takim razie wyjątkiem potwierdzającym tą regułę :-) nie interesuje go żaden samochód. Zastanawiamy się więc nad drewnianymi klockami lub basenem z plastikowymi piłkami takimi jak w salach zabaw. Klocki to pewnie będą służyły do rozrzucania po całym pokoju (swoją drogą to też fajny prezent dla dziewczynki :-) ) a te piłeczki to chyba już mu się znudziły.Jeszcze myślę o grającej książeczce. Zresztą od rodziców nie nie dostanie, ale trzeba powiedzieć dziadkom co mogą kupić.
Anecznik drewniane klocki u mnie zostaz schowane bo Krzysiek tak jednym rzucił ze mało okna nie wybił więc nie polecam dla takich maluchów za to ja mam zamiar kupi zestaw klocków konstrukcyjnych K1000 DUŻE POLSKIE KOLOROWE KLOCKI 1000 szt. (1936946201) - Aukcje internetowe Allegro bo to się przyda na przyszłośc a i teraz Krzyśka już zaczynają interesowac.
Lena ja nie Perfecta ale mnie zachwyca ten domek z piernika Domek z piernika
 
Anecznik drewniane klocki u mnie zostaz schowane bo Krzysiek tak jednym rzucił ze mało okna nie wybił więc nie polecam dla takich maluchów za to ja mam zamiar kupi zestaw klocków konstrukcyjnych K1000 DUŻE POLSKIE KOLOROWE KLOCKI 1000 szt. (1936946201) - Aukcje internetowe Allegro bo to się przyda na przyszłośc a i teraz Krzyśka już zaczynają interesowac.
Lena ja nie Perfecta ale mnie zachwyca ten domek z piernika Domek z piernika
Mam takie klocki, zabawka dobra, jak sie z dzieckiem układa szczególnie :-D ogolnie polecam, ale już na jednego wlazłam i pękł :-p
 
reklama
Do góry