reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w interpretacji wynikow

natasia142

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2023
Postów
364
Witam. Od ponad roku staramy się z mężem o kolejne dziecko i jakoś nie wychodzi.... Robiłam badania i oto wyniki. Myślicie , że są w normie ? Lekarz na urlopie, będzie za dwa tygodnie. Badania robione w 3 dniu okresu.
 

Załączniki

  • IMG_20240909_164958.jpg
    IMG_20240909_164958.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 410
  • IMG_20240909_164912.jpg
    IMG_20240909_164912.jpg
    80,6 KB · Wyświetleń: 156
reklama
te wyniki to są tylko podstawy podstaw, sam początek. Zapewne chodzi o to, że może coś głębiej być nie tak. Mąż badał nasienie? Drożność była robiona?
Tak, mam coś takiego (załącznik), ponoć wyniki ok. Drożności nie robiłam. Mam już dzieci z mężem, wcześniej nie było problemów z zajściem. Może nasz wiek też tu ma znaczenie ? Ja 35 on 46
 

Załączniki

  • IMG_20240910_095925.jpg
    IMG_20240910_095925.jpg
    74,4 KB · Wyświetleń: 49
Tak, mam coś takiego (załącznik), ponoć wyniki ok. Drożności nie robiłam. Mam już dzieci z mężem, wcześniej nie było problemów z zajściem. Może nasz wiek też tu ma znaczenie ? Ja 35 on 46
tak, wyniki są dobre. Sam wiek nie ma tu nic do rzeczy, jeśli wszystko by śmigało to by ciąża była.
To, że masz dzieci z mężem też niestety nie gwarantuje, że się uda teraz :(
Nie ma innego wyjścia jak rozszerzać diagnostgykę po prostu i szukać przyczyny dalej. Byłaś na monitoringu? Owulacje są własne? Progesteron 7dpo badany?
 
tak, wyniki są dobre. Sam wiek nie ma tu nic do rzeczy, jeśli wszystko by śmigało to by ciąża była.
To, że masz dzieci z mężem też niestety nie gwarantuje, że się uda teraz :(
Nie ma innego wyjścia jak rozszerzać diagnostgykę po prostu i szukać przyczyny dalej. Byłaś na monitoringu? Owulacje są własne? Progesteron 7dpo badany?
Tak, chodziłam na monitoringi, owulacje mam własne, AMH też badałam, trochę ponad normę ale lekarz powiedział, że skoro owulacje są to jest ok. Może faktycznie zrobić drożność ....?
 
reklama
Do góry