reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG, czyli jak dochodzą nasze ciała i psychika po porodzie, baby blues itd.

Ja zaczęłam łykać olejek z wiesiołka i włosy jakby mniej wypadały...

cellulit.. - picie wody i bieganie. Nic tak nie wytrzęsie nóg jak bieg... żadne tam rowery, pływania etc Ja zwalczałam cellulit rowerem i efekt był taki, że nogi miałam o kilka cm grubsze a cellulit i tak został :)
ja własnie dzis wieczorem wybieram się na pierwszy w tym roku jogging... zobaczymy jak mi pójdzie. Za 2mc wracam do pracy, a nogi mam ciągle grube :-( Przed oczami mam wciąż koleżankę która w styczniu br wróciła z macierzyńskiego - chudsza o dwa rozmiary :szok: tylko na twarzy jakoś się postarzała i włosów miała mało :-)
 
reklama
Adasza- jeszcze nie tak dawno sama pisałaś, że na opakowaniu olejku z wiesiołka zaznaczono, że nie powinno się go stosować jeśli karmi się piersią, a Ty wydaje mi się karmisz, prawda?
 
Tydzień temu pisałam, że mi nie wypadają włosy i zapeszyłam!! Od kilku dni się sypią... Na dziecko, na ziemię, na szczotkę, do brodzika, gdzie popadnie ;-) A najlepsze, że synkowi też zaczynają wypadać te z którymi się urodził.

Włosy, jak włosy - to mnie akurat nie martwi jakoś specjalnie, ale ta sflaczała skóra na brzuchu już tak... Za mięśnie się wzięłam i chyba po woli efekty widać, ale jak tu zawalczyć z tym flakiem?
 
mamido pytałam w aptece i można brać 1-2 kapsułki na dzień ;)
eweala ja mam to samo... co prawda jak stoję to brzuch jest "piękny" ale jak usiąde to robi mi się harmonijka ze skóry... eM mnie wczoraj zmotywował - powiedział że jakbym ćwiczyła codziennie i robiła bardzo dużo brzuszków to na pewno by mi to zeszło. Więc zwiększyłam intensywność moich ćwiczeń :-) zobaczymy.... ostatnio trochę się rozleniwiłam i ograniczyłam aktywność do stretchingu ;p
 
wiecie co ja odchudzanie zostawie na "po karmieniu". Jak przestalam karmic po pierwszym dziecku to mi sie apetyt zmniejszyl i z latwoscia wrocilam do starej figury no i odchudzanie ma wtedy sens. Teraz jak karmimy to trzeba sie dobrze odzywiac i zjadac jakies 300-500 kalorii wiecej niz normalnie. No i przyznam szczerze ze na intensywne cwiczenia to nie mam najmniejszej ochoty, wystarczy mi intensywny spacer po gorach codziennie z dwojka dzieci :-)
 
ja mam kilka rozstępów na cyckach...zrobiły się w trakcie 3 tygodni karmienia...co ja się naszukałam stroju kąpielowgo który to zakryje...ale na szczęście się udało...wcieram w siebie kremy do biustu na rozstępy i oby cos to dało...I hope so!
 
reklama
Do góry