reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Salam aleykoum wszystkim,

Co tam slychac? Hej maryam, moja elissa rosnie jak na drozdzach heehe, w nocy spi hamdoulillah jak aniolek i budzi mnie tylko ze 2 razy, ja juz bym mogla miec nastepne dziecko, ale jakos moj mezus nie pali sie do tego pomyslu:-) Marzyl o jednej corce, Allahmu mu ja dal i teraz glowie sie jakby tu namowic go na rodzenstwo dla niej heheheh:-))))
Szkoda, ze Was nie bylo na eid w pt lub sob, fajnie bylo.
Aaaa, powiedz mi jeszcze jak to bylo z rejestraca waszych dzieci w palestynie? Musieliscie je im tam w urzedzie pokazac:eek:? Bo aszraf pojechal, chcial elisse zarejestrowac i niestety ona musi tam jechac aby to zrobic, a my raczej sie nie bedziemy tam wybierac w najblizszych latach. Nie wiesz do kiedy jest czas na to? Mowilas mi chyba ze do wieku 5 lat mozna:happy:

Pozdrawiam wszystkich, zimno we wrocku i dżdżysto bleeee, az sie nie chce z domu wychodzic..., a niestety trzeba

baj baj, byle do wiosny
 
witam wszystkie Panie ;)
nazywam sie Dominika, mam partnera muzulmanina obecnie mieszkajacego w egipcie a ja w Polsce. szukam osob ktore mi wytlumacza poniekad religie islam gdyz chcialabym byc muzulmanka.rozne plotki sie slyszy wkolo jak kobiety sa traktowane, a nie chcialabym sluchac stereotypw tylko prawde.. pozdrawiam
 
hej ja no forum rowniez jestem nowa :p mam nadzieje ze nawiaze jakies znajomosci :) nie wiem za bardzo o co chodzi jeszcze na tym forum :p ale postaram sie jakos polapac :p
 
Witajcie dziewczyny. Assalamu aleykum.
Cos tu ostatnio ucichlo. Dominika, Bela jak macie jakies pytania to pytajcie.
Anoshti jesli chodzi o rejestracje w palestynie to owszem, trzeba pokazac dziecko. Nie wiemy dokladnie do ilu lat trzeba zarejestrowac ale chyba do 5.
A na rodzenstwo dla Elisski namawiaj bo ... nie ma to jak rodzenstwo. Naprawde obserwacja tych rozwijajacych sie relacji brat-siostra sa super... ta opiekunczosc... i to wyrywanie sobie nawzajem wlosów...
Hej dziewczyny... chyba was sniegiem zasypalo w tej anglii...

Pozdrowienia
 
hehe no zasypalo pada i pada i pada :p nic sie nie dzieje anglia zamarzla :p jezeli bys mogla to podlacz sie do mnie na gg to moj nr6029129 lub na skypa :katarzyna.mazur54 porozmawiam :)
 
reklama
Salamu alaikum! Jestem nowa na tym forum, ja tez mieszkam w Niemczech (Hanau), mam 2-letniego synka i jestem muzulmanka. Gdzie mieszkacie w Niemczech? Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Do góry