reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

rozpisalam sie ale nic mi sie nie wstawilo. moze nie jest mi pisana dyskusja na temat artykulu :rofl2: moze teraz sie uda...

artykul jest dostepny dla przyjaciol na moim profilu w albumie pod wiele mowiaca nazwa "wyssane z palca".

Od razu widac ze artykul nie jest zbyt wiarygodny poniewaz nie ma zadnych odnosnikow do odpowiednich wersetow w Koranie. A dlaczego? A to dlatego ze nie da sie potwierdzic tych "faktow" w Koranie. Gdyby byly jakies przypisy mozna by dyskutowac z autorem...
Tak ogolnie to myslenie autora podaza mniej wiecej takim torem. podam analogiczny przyklad:
W Europie Polska ma najwiekszy odsetek przypadkow przemocy w rodzinie. Polska to kraj katolicki tak wiec Katolicy to... itd.
Nie bede konczyc bo nie chce nikogo obrazic ale chyba rozumiecie o co chodzi.

Ubawil mnie ten artykul, bo niektore informacje to naprawde nie wiem skad sie mogly wziasc. Swoja droga moj tata by sie bardzo ucieszyl gdyby dostal od mojego meza kilkanascie tysiecy dolarow :-):-):-)
 
reklama
Welcome back paula. Pytaj pytaj...
A co sie stalo z dyskusja na temat artykulu z glosu katolickiego? Jakos sprawa ucichla a ja go dopiero wczoraj przeczytalam i sie ubawilam po pachy...
ojjj ja nic nie wiem o zadnej dyskusji ale z miła checia byc cos napisała:tak:

wiec moja spawa
nie wiem czy czytalyscie kasiazke" spalona zywcem"?? ja przeczytalam i jestem w szoku ze takie rzeczy sie dzialy dzieja bo to jest straszne co zrobili tej dziewczynie:no::no::no::no: wiem ze u cywilizowanych muzułmanow i nie tylko muzułmanow jest to nie do pomyslenia:crazy: ale co wy myslcie o tej calej zbrodni honorowej??:confused:
ta dziewczyna miala 17 lat zaszla w ciaze i "zhanbiła " swoja rodzine nazwali ja hamutra i kazali ja zabic była w 7 miesaicu kiedy szagier oblal ja benzyna i podpalil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nie osadzam waszych mezow nikogo tylko co Wy o tym myslcicie Wy jako muzułmanki??
 
Salam
niestety nie czytalam tej ksiazki wiec nie moge sie wypowiedziec. Ale islam zabranie zabijac. Jest to wielki grzech !!!
 
witam i ja.....

zaraz mykam do kapiei...

paula---normalnie glupota...ALLAH ZABRANIA NAM ZABIJAC...zreszta (chyba)w kaazdej religi zabijanie jest grzechem..
Dawno temu zakopywano corki zywcem gdyz wstydzono sie hanby...
czy ktos to moze zakumac?wstydze sie przed sasiadem to do piachu z noworodkiem(((

na swiecie jest wiele rzeczy spraw trudnych do zrozumenia....
Niestety slyszalam ze gdzies tam daleko jeszcze zabijaja czy kamieniuja....
ksiazki nie czytalam...
staram sie niezasmiecac glowki ksiazkami (nie o islamie...chodzi mi o grupy)
bo pozniej niepotrzebnie rozmyslam...i sie glowie....

hm..cotu jeszcze skrobnac?????????:confused::baffled::confused::baffled:

smigam kapuuuuuuuuuuuuuu kapu
kisska.....

salam aulakum sis

i byeeeeeeeeeeeeeeeeee 2paczki)
 
wiesz fasoleczka nie wydaje mi sie ze glupta tylko tragedia bo ta ksiazka na faktach autentycznych ta dziewczyna ja wydała a działo sie to w 1995-2003?? chyba
 
To prawda ze to tragedia i okropna historia. Niestety takich historii jest na pęczki. To prawda ze nie ma to nic wspolnego z islamem. To niezgodne z zasadami islamu. Ale patologia jest wszedzie, paulisiu. W kazdej religii i w nie-religii
Ide bo dzieci mi placza...
 
reklama
wiem ze nie tylko w islamie akurat to była historia muzułmanki ale ilez to mozna wymieniac historie katoliczeki buddystek i wigola ahhhhh:-:)crazy:
 
Do góry