reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Assalamu aleykum

Wlasciwie duzo sie nie zmienilo, tylko sniegu jeszcze wiecej spadlo...
Wampirka, czy malenstwo juz ci bulgocze w brzuszku?
Antilka, przypomnij mi skad ty piszesz...
Violka, czytalam troche o tym ribonumylu, wszyscy chwala, zapytam nasza dr. Na uodparnianie jest jeszcze esberitox ale to jest preparat ziolowy...
Dziewczyny z uk, cieszcie sie macie wszystkie szczepienia za darmo, nawet pneumokoki...
Witamy "mojadzidzie". Zagladaj do nas czesciej i pytaj jesli czegos nie rozumiesz. Jesli chodzi o kuchnie to my raczej uderzamy w arabskie rytmy, a nie azjatyckie, ale chicken curry czasem gotuje... Aha, i wedlug mnie modlimy sie do tego samego Boga, bo On jest przeciez Jeden.
 
maryamka masz oczywiscie racje,Bog jest tylko Jeden :-) to w takim razie moze bys mi polecila cos z kuchni arabskiej ja tylko typowo polskie potrawy umiem przyzadzac W mojej rodzinie raczej nie praktykowalo sie potraw z innych kuchni :baffled:
 
Ostatnia edycja:
salam aulkum wa rahamtullah wa barakatuh

Witam moje kofffffffffne 2 paczki :-D

Wiec slonka dzwonili ze szpitala iiiiiiii
alhamdullilah dzidiza bedzie zdrowa inshaAllah
Moj M ma zdrowa krew ja prawdopodobnie jestem nosicielem...i dziecko tez moze byc tylko nosicielem wiec.......bedzie zdrowe..................:-D:-D:-D:-D
Musialybyscie widizec mojego M jak sie cieszyl ze ma dobra krew...zawodnik moj kofany :rofl2:

tak sie cieszylam ze wzielam mojego na zakupki i zostalo 200f w sklepach..
a dzidzia za to ze zdrowa inshaallah dostala 8body lol

ok spadam do wyrka

salam aulakum wa rahmatulah wa barakatuh

paaaa ciezaroweczki:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Assalamu aleykum
Alhamdulillah tez sie ciesze ze wszystko w porzadku fasolko.
Wampirko, czyli raczej wyliczenia usg sie nie potwierdza bo niemozliwe zeby w 11 tyg miec "bulgoty" :))
A tak w ogole to w wakacje bedziemy mieli wysyp dzidziusi. Fasolka, Umm Yasin, Moja dzidzia i wampirka zaraz potem... inshAllah.
Pozdrowienia dla brzuszkow malych i wiekszych...
 
Do góry