reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Antilo - dua -to prosba do Allah . Ja zrobilam dua o Fasoleczke w sujud ( pozycja w czasie modlitwy kiedy masz glowe na ziemi) wtedy mozna prosic Boga o co sie chce. Lecz dua mozna robic zawsze.
 
Salam aulakum

Barak Allah fik sisters

Nio dua według sunny najlepiej robic na deszczu...jak pada))))

No hej laski nie kaze wam isc i moknac tak tylko do wiadomosci naszych psiapsioleczeka lol

a ja uspokajam sie...i nie placze wogole:)) jestem dzielna

i czekamy na wyniki
 
Salam aulakum

Barak Allah fik sisters

Nio dua według sunny najlepiej robic na deszczu...jak pada))))

No hej laski nie kaze wam isc i moknac tak tylko do wiadomosci naszych psiapsioleczeka lol
Teraz u nas łatwiej o śnieg, ale to przecież zamarznięty deszcz, więc chyba też będzie ok;-):-)
Masz rację musisz być dzielna Twoje nerwy niczego nie zmienią. A ja wierzę, że będzie dobrze
 
witam czwartkowo...

viola soneczko nie tu nie chodzi o modlitwe...
chodzi o dua(czyi prosba do Boga) wtedy prosimy o co tylko chcemy....
Chodzilo mi o to ze jest to z sunny czyli Wysłannik Boży tak postepowiał....
 
to ja chyba dalej nie wiem o co chodzi ale jak spotkam sie z Iwona ona napewno mi to wszystko wytłumaczy , pozdrawiam cieżarówki trzymajcie sie kobitki niektorym zostało sporo do konca , ale to zawsze mniej niz bylo na poczatku :-):-):-):-)
 
Maryamko widziałam zdjęcia Twojej córci jest cudna:-):-):-)
Czy Yasminka była wcześniaczkiem:confused:
 
reklama
Tak, przyszla na swiat tylko 5 tyg wczesniej ale byla malym hiporofkiem bo wazyla tylko 1500. Przelezala miesiac w szpitalu ale dzieki Bogu wszystko dobrze sie skonczylo. Dobrze oddychala i nie miala powazniejszych problemow zdrowotnych. Musiala tylko przybrac na wadze. Ale dalej jest kruszynka. Wazy tylko 10kg a jej 4miesieczny braciszek 9kg !!! :-):blink:
Mam dwa ekstremalne przypadki centylowe i bilans wychodzi na zero :)

A ty Antilko wspominalas ze nie mozesz jesc frytek? Czy Ania ma kolki?

Yasmina miala chyba przez pierwsze pol roku straszne kolki. Po prostu masakra. To byl dla nas ogromny test cierpliwosci. A jej braciszek to przeciwienstwo. MashAllah taki spokojny, ze az nie wiedzialam ze dzieci takie moga byc, ze tylko jesc i spac :szok::-D
Wlasnie Yasin przed chwila po raz pierwszy zaczal sie glosno smiac. A Yasminka powiedziala wczoraj "fafa" czyli zyrafa. Nie ma nic piekniejszego niz patrzenie jak sie dziecko rozwija. SubhanaAllah.
 
Do góry