reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

U mnie juz przy drugim dziecku sprawdza sie wiekszosc dot. trzeciego dziecka. No, z kieszonkowego nie odejmuje.. taka okrutna to ja juz nie jestem ;)
 
reklama
Salam aulkaum

weszlam na forum na minut kilka wiec sie przywitam :)
Mam nadizeje ze u was ciezaroweczki wsio ok))))inshaallah
Ja wyczerpana dzisiajeszym dzionkiem...
Niedawno wrocilam od sis bo poparzyla lapke i bylam jej pomoc...a tu w domciu znowu 3 ba popsiatac...nie bylo mnie juz w porze obiadowej to mezulek z bracmi gotowali i jak to oni nabalaganili(((
niemieli czasku popsiatac bo jeden braciszek smigal do hiszpnii...
a pozniej moj m do pracki....
smigam mu cos spichcic bo zaniedlugo w domciu bedize inshaallah

kolorowych

salam aulkaum wa rhmatullah wa barakatuh

nadi xxxxxxxx
 
Dzień Dobry:-)
Fasolko poczekam na mojego M, aby mi artykuł przetłumaczył. Ja niestety tylko po niemiecku:zawstydzona/y:Zrozumiałam tylko, że 13 letni chłopiec został ojcem.
Wyjaśniła się sprawa badań:confused:
 
Wlasnie dzis byla dyskusja na ten temat w tvn24 i przy okazji o obowiazkowym wychowaniu seksualnym w szkole. Kiedy, kto i jak... Czyli rodzice juz nic nie musza...? Rozumiem ze rodzic moze nie wiedziec jak wytlumacyc dziecku zadanie z fizyki, ale do uswiadamiania seksualnego nie jest chyba potrzebny dyplom... czy jest?
 
salam aulkaum wa rahmatullah wa barkatuh..

witam ciezaroweczki:)

Jutro smigam z moim M na badanie krwi...
Co tu zrobic zeby po pobraniu nie zemdlał?
Bo zawsze lezy plackiem?
Macie jakis pomysł???????

salam
 
Salam
Fasolko jak tam badania? Kiedy wyniki. Zrobie dua o was i wasze dzieciatko, insh wszystko bedzie ok. Buziaki
Salam
 
reklama
salam aulakum

witam ciezaroweczki...

umm yasin-barakAllaho fik moja kofana...

na badniu..maz nie zemdlal alhamdullilah

narazie powiem tyle ze chodzi o niewystarcajaca ilosc hemoglobiny w mojej krwi..
jesli mezulek rowniez,,,,,,dziecko bedzie mialo ryzyko...
jednakze jest pare wyjsc..albo czekac do porodu i wtedy sprawdzic krweke dzidzi...
albo sciagac krewke przez moj brzunio.......albo jak pani powedizla wiekszosc usowa ciaze........

a u nas nawet jesli cos bedzie nie tak....
nie damy aby zaklocano spokoj naszej dzidzi w brzuniu...
wiec czekamy do porodu

Dziecko to Dar od Boga,szczescie ktore zostalo nam zeslane....

robie tylko dua aby bylo wszystko dobrze...

Allah wie najlepiej....

salam aulakum

ppaatuski buzioki slodzioki ciezarne moje kofane
 
Do góry