reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Assalam Alaikum

dzieki Saro ze tu piszesz, ja juz mialam obawe ze niestety to forum na wymarciu...
pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Asalam Aleikum

Ciesze sie, ze znalazlam to forum. Myslalam, ze nie znajde zadnej Polki muzulmanki a tu prosze jaka niespodzianka:) Insha Allah to forum znowu odzyje:) Allah Hafiz
 
Assalam Alaikum,

swietnieeeeee, forum napewno odzyje pakigirl :) InshAllah :)) Ramadan sie zbliza, jak tam u was przygotowania???
pozdrawiam
 
Jak na razie to moje wszystkie przygotowania skupiaja sie na porodzie. Poczatek Ramadanu rozpoczne od narodzin mojej kruszyny :) insha Allah a Jak tam Twoje przygotowania??
 
Asalam Alikum
U mnie przygotowania jeszcze w powijakach, jak zawsze ostatni tydzien przed jprzygotowania pelna para. Ja sie bardzo ciesze na ten Ramadan, to bedzie moj pierwszy Ramadan od dwoch lat :-), wczesniej oczekiwalam moich pociech :-)
 
Assalam Alaikum,

u mnie tez baby w drodze Pakigirl :) wiec niestety Ramadan dopiero za rok....trzeba jesc.... :-D bede gotowac na calego dla meza i znajomych, moze jakiegos dnia warto sie spotkac, jesli mieszkacie w Londynie i ugotowac cos dla biednych lub do mosku :) dajcie znac :)

Pakigirl jak sie czujesz?? Chlopiec czy dziewczynka....?

Pozdrawiam was serdecznie
 
Salam

Super pomysl z upichceniem jedzonka dla biednych lud do mosku :) jestem za, musimy sie zorganizowac w czasie Ramadanu

Pozdrawiam was dziewczyny
 
Witam, jestem zona Pakistanczyka od ponad 5 lat i mama 3.5 letniego Hashima, mieszkamy we wschodnim Londynie. Bardzo sie ciesze ze znalazlam te forum i bede mogla porozmawiac z kims kto jest w podobnej sytuacji.
 
reklama
Assalam Alaikum,

ja mieszkam w zachodnim Londynie :). Tez mam meza z Pakistanu :) to tak apropo :) Bardzo sie ciesze ze zawitalas tu na forum.... Pozdrawiam.

A malenstwo w drodze....ufff.

Allah Hafiz
 
Do góry