reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Miałam już do Was nie pisać...Ale non stop wracam do tego wątku i czytam coraz to od nowa.Zaraza jakaś hihi :-D. Widzę,że większość z was jednak mieszka w Anglii,ja w Niemczech..mam wokół siebie mnóstwo muzułmanek,ale niestety żadnej Polki. To zabrzmi bardzo dziwnie,ale ..coś mi zaczyna w głowie świtać. Czyli dzwoni,tylko jeszcze nie wiem,w którym Kościele.;) Wchodzę jak wariatka na różne stronki dotyczące islamu, staram się podczytywać..nawet od niedawna noszę się z zamiarem przeczytania Koranu. Coraz bardziej mnie intryguje ta religia,co jest dziwne,bo ,jak już wcześniej tu wspominałam,do wierzących nie należę..I mało gdzie mogę znaleźć jakieś fora internetowe dla polskich muzułmanek lub kobiet zainteresowanych tematem. W każdym razie pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Assalamu Alaikum..... wszystkim wam!!

Fajnie, ze cos tu sie zaczyna rozkrecac....Dawno mnie tu nie bylo i milo jest zobaczyc jakies nowe posty....

Co do Polek Muzulmanek to niestety, ale jest nas malo... :(( smutno... no ale czego tutaj oczekiwac?? w panstwie gdzie wiekszosc to katolicy i nikt nie chce sie wyrozniac...brak tolerancji, do innych kultur i religii to tez niestety prawda. :(

karotko00 bo niestety nie wiem jak masz na imie...Koran to moze lektura na pozniej, zadawaj sobie teraz pytania i szukaj na nie odpowiedzi... wlasnie w internecie...polecam ta wlasnie ksiazke, czyta sie naprawde pozytywnie, ogrom wiedzy, informacji dla kobiet muzulmanek


The Sayings of The Prophet (pbuh) for Women of Islam; A Gift for Women
Mufti Muhammad Aashiq Elahi Buland Shehri (2009)

Published by Darul-Ishaat, Karachi, Pakistan -------polecam!

a tu jeszcze pare innych!

Fortress of the Muslim (found above)
Stories of the Prophets (found above)
The Ideal Muslimah (found above)
Don’t be Sad (found above)
You can be the Happiest Woman in the World (By the same Author as Don't be Sad)
Islam Beliefs and Teachings by Ghulam Sarwar (2008) Published by The Muslim Educational Trust
IslamicFinder: The Right Way To Pray

Piekna piekna religia! Potrzeba tylko troche czasu aby wszystkiego sie nauczyc ale to sama radosc... ta religia dodaje sil i jest pelna milosci. Powyzej link jak sie modlic....

Jesli masz jakies pytania pisz...

"The Prophet's Prayer" by Dr Muhammad Salah (Full Version) - YouTube Wiecej informacji :)

Mam nadzieje, ze to troszke pomoglam.

Ta stronka rowniez przefantastyczna... Modlimy sie w jezyku arabskim, w bardzo smutnych dla nas chwilach w zyciu oraz tych bardzo pieknych, recytujemy wtedy okreslone wersy z Koranu , oto stronka gdzie mozesz o nich troszke poczytac....zrozumiec ich sens.

Mount Hira | Learn Quran, Ayatul Kursi, Surah Yasin

a tutaj troche youtuba:

Recommended Lectures


Those who desire Paradise: Those Who Desire Paradise - Bilal Assad - YouTube
Returning to Allah: Returning to Allah - Br. Nouman Ali Khan - YouTube
Seerah of the Prophet Muhammad Pbuh (Yassir Qadhi):1 - The Life of Prophet Muhammad (pbuh) - Characteristics of the Prophet (s) - Sh. Yasir Qadhi - YouTube
Seerah of the Prophet Muhammad Pbuh (Sheikh Shady AlSuleiman):https://www.youtube.com/playlist?list=PL098A450892DEDE98
Reflections of the Prophets (Bilal Assad): Reflections on the Prophets 1 By Brother Bilal Asad - YouTube
Lives of the Prophets (Series on All the Major Prophets):https://www.youtube.com/playlist?list=PL1631DD560B6EB95D
To Veil or Not to Veil: ~To Veil Or Not To Veil~ - YouTube
Deception of the Dunya (World): Deception of the World - AbdurRaheem Green - YouTube
Akhirah Deficit Dissorder: Suhaib Webb - Akhirah Deficit Disorder - YouTube
Where is the Satisfaction is this life?: Where Is The Satisfaction In Life? - Sh. Yasir Qadhi - YouTube
Is this sister going to Jannah?: Is This Sister Going to Jannah (Hijaab) by Abu Mussab Wajdi Akkari - YouTube
New Muslim Confused by Blind Followers: New Muslim Confused by Blind followers - Abdur Raheem Green - YouTube
Feeling Tranquility in Life: I don't feel sakeenah (Tranquility, Peace of mind) in my life.....? - YouTube
Ruling on Music: YouTube
Fiqh of Entertainment: Fiqh of Entertainment - Ismail Kamdar - YouTube
Istikhara – How to & Why: Istikharah: How To & Why? - Shaykh Abdul Nasir Jangda - YouTube
Death and the Hereafter: Death and the Hereafter - Part 1 By Sheikh Shady Alsuleiman - YouTube
Are you Ready to Die?: Are You Ready to Die? - By Siraj Wahhaj - YouTube
Facts of Modern Times: Yusuf Chambers - Analysis of Modern Britain.m4v - YouTube
Ramadan Special: Ramadan Special Lecture on 7-21-12 with Sheikh Omar Suleiman at Sisters of Sunnah - YouTube
Women who make the Feminists Cry: Women Who Make the Feminists Cry - Abu Hafsah Abdul Malik Clare - YouTube
Is Belief Enough?: Is belief enough - Journey of Faith - YouTube
The Missing Ingredient: The Missing Ingredient - YouTube

Much Love
Salam Alaikum


Do uslyszenia
 
witam :)
Assalamu Alaikum
ja dopiero zamierzam przystapic do wspolnoty ale juz odbylam wstepne przygotowania. Bardzo dziekuje za te wspanale strony. Na jedej mozna zobaczyc ja se modlic a na drugiej wspanale pokazane i faktycznie latwo do nauczenia se recytacji Quranu.
pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Do góry