reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

a ja zaczelam czytac czytac i czytac....
po tych przezyciach stracilam duzo kilogramow...
Bo z braku wiedzy chcielismy aby mame zabrali do panstwa z ktorego pochodzi i tam zrobic pogrzeb.............i tak tez zrobilismy lot do marocco i tam pare dni....
Co jest zle zmarla osobe powinno sie jak najszybciej pochowac...
jednakze w tym czasie zadne z nas nie wiedzialo....
Czlowiek uczy sie cale zycie.........
A po takich przezyciach do mojej glowy zaczely naplywac pytania...
Po co przescigac sie w dobrach materialnych?
Czy jak bede bogata to nie umre?
Czy najlepsza opieka medyczna ocali mnie od sierci?
Nie....Odpowiedz brzmi niee.........
Jestesmy na tym swiecie aby oddawac czesc chwale Bogu ...
I to jest tylko tymczasowe zycie,w ktorym powinnismy dziekowac Allahowi...
Prawdziwe zycie zacznie sie po smierci...........

Widzicie kochne....Po co mi najlepsze samochody,domy,bogactwo?
Przeciez nie zabiore tego do grobu...Nie pomoze mi ti wszystko kiedy Anioł Śmierci przyjdze po mnie.....
Nasze zycie jest nam pisane juz w łonie matki....wiec dobra materialne ani nic innego tego nie zmieni....
A my? My siedzimy wpatrzeni w komputery zajeci zyciem fitna...i ciagle narzekamy...a o Bogu rzadko kto pamieta:(
Jednakze przypomni nam sie kiedy Anioł śmierci po nas przyjdzie i co wtedy?
Poprosimy o zwłoke o inny termin...
Jednakze terminu innego nie bedzie czy jestesmy gotowi czy nie...
Anioł zabierze nas do siebie...
Wiec chyba czas o tym pomyslec gdyz moze to nastapic w przeciagu nastepnego roku,miesiaca,tygodnia...lub w przeciagu nastepnej doby,godzny,minuty czy sekundy....
zastanowmy sie po co i dlaczego jestesmy na tym swiecie?
 
reklama
Antila slonko...tak moj m poznal mnie przed slubem...
A co do brzunia to lepiej dziekuje...
teraz zabek mi nawala..tak boli
wczoraj w nocy obudzilam sie z takim bolem zeba ze az mi raczka zdretwiała...
Umowilam sie do dentysty ale chyba pojde po czwartkowym usg....gdyz zabka 3ba wyrwac...to zabek madrosci i od poczatku ciazy go obserwuje pomimo mycia psuje sie....i to jeszcze boli buuuuuuuuuu

a zreszta zobacze..

a wlasnie mozne wyrywac zabki podczas ciazy?
 
Fasoleczko niesamowita historia.
Zęby można wyrywać, tylko stomatolog musi wybrać odpowiednie znieczulenie:tak:
 
salam aulakum wa rahmatullah wa barakatuh

witam kofane

Antila dziekuje slonko...jednak poczekam do piatku po czwartkowym usg,,,i tak spąpują zemnie mnostwo krwi..wiec do dentysty nie pojde....

buziaczki lece sie pomodlic inshaallah

ale mam dzionek od rana płacze...buraczek zemnie maly(
 
wampirko ja tez wysłałam adres mailowy.
Ja nie jestem muzułmanką tylko katoliczką. Mieszkałam przez jakiś czas z muzułmanami, zaprzyjaźniliśy się -wyprowadziłam się jak zaczęli naciskac ze powinnam zmienić religię. Jednak jeden z nich został mężem mojej siostry, i wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt że wzięli ślub potajemnie, nikt z naszej rodziny nie potrafi tego zrozumieć jak można stawiać fundamenty małżeństwa na kłamstwie bo od oszukiwania. Oczywiście wpłynęło to na doszukiwaniu się przez rodziców tylko złych stron islamu, oglądaniu filmów reportaży kiedy to europejka została uprowadzona, maltretowana i odcięta od dzieci. Przecież istnieje mnóstwo szczęśłiwych małżeństw, taka nasza natura że rozdmu****emy to co złe a o dobrym zapominamy, ja mieszkałam z chłopakami i wiem że byli dobrymi przyjaciółmi, mogłam zawsze na nic liczyć ale teraz już sama nie wiem, może byłam tez pod "tym wpływem" pod którym jest moja siostra teraz, a moze właśnie wariuje pod wpływem spanikowanej rodziny. Dlatego jestem na tym forum bo chcę się utwierdzić, że nic złego mojej siostrze nie grozi.
 
reklama
Do góry