reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam/Odradzam

nic tam na ich stronie na ten temat nie ma .tylko duże paczki pampersów po 47 zł.zadna rewelacja.w dino taniej
 
reklama
Ja uzywam chusteczek nivea z misiami - sa super. A jak akurat nie ma ich w sklepie to kupuje bambino - tez sa ok.

Pieluszki - Pampers albo Huggies super flex - jak dla mnie najlepsze.
 
Niestety u mnie w cerfurze juz tych mega paczek nie było zostały tylko pampresy 5 pewnie wykupili jest tylko promocja 90szt za 46zł to juz lepsza jest w realu 90szt ale za 43 zł pozdrawiam
 
Hej a odnosnie tego tekstu ,który zamiesciła Myfa na temat pampersów ,ze szkodliwe..to była u mnie kolezanka, ktora zna niemiecki i mi to przetłumaczyła ..wiec owszem wykryto jakies szkodliwe związki w tych pieluchach ale po kontroli kazano usunąc nieprawidłowosci i nalezy zaznaczyc ,ze było to w 2000 r a przez 6 lat mogło sie duzo zmienic..wiec podejrzewam ,ze poprawili sie troche bo jak nie to musieli by płacic za to ogromne kary...pozdrawiam
 
polecam krem intensywnie nawilżający z nowej serii kosmetyków Soothing Naturals firmy Johnson`s Baby. Super nawża już po pierwszym zastosowaniu, w dodatku bardzo ładnie pachnie i ma konsystencję, która łatwo się rozprowadza.
 
polecam do kąpieli olejek linomag. natłuścił i nawilżył skórkę ewci lepiej niż balneum. miała takie placki na brzuszku i nóżkach i wszystko zniknęło. ja jestem zachwycona. zaraz sie ubieram i lecę dokupić oliwkę do smarowania ciałka.
 
ja tez praktycznie od urodzenia stosuje linomag- raz tylko kupiłam oilatum- ale później aptekarka mi poleciła linomag- bo tańszy a tak samo skuteczny- hmmm dla mnie to nawet lepszy- julka ma sliczniutka skórke po nim i nie musze stosować juz żadnych oliwek- chociaż raz, dwa razy w tygodniu oliwkuję ja bambino.
 
reklama
Niestety u mnie w cerfurze juz tych mega paczek nie było zostały tylko pampresy 5 pewnie wykupili jest tylko promocja 90szt za 46zł to juz lepsza jest w realu 90szt ale za 43 zł pozdrawiam

:szok::szok: Jaaga...zapomniałam że my mamy jeszcze Real...WOW...43zł to już nie 51zł(tak kupiłam ostatnio w Carrefour),ale to co zobaczyłam w aptece w Carrefour to już lekka przesada.Za te same pampersy 90szt "3" 68,99zł:no::no:
Ale ja i tak zrobiłam zakupy super wczoraj:kupiłam rajstopki 3 pary za 12zł..sztuka po 4 zeta -była promocja(a rajstopki nie byle jakie WOLA)...
no i chyba interes niezły bo te same na wieszakach byłu po 12zł za sztukę!!!!
 
Do góry