reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam/Odradzam

reklama
chcem filtr do wody taki dzbankowy...polecicie cóś?/słyszłam o bricie i to wszystko, sa jakies jeszcze i na co mam zwracac uwage przy zakupie??
 
chcem filtr do wody taki dzbankowy...polecicie cóś?/słyszłam o bricie i to wszystko, sa jakies jeszcze i na co mam zwracac uwage przy zakupie??
ja kupilam anna dzbanek bo ma jako jedyny pozytywna opienie intytutu matki i dziecka a filtry sa uniwersalne tzn te co mamy pasuje i do brity i do innych wiec to wszystko pewnie to samo. Dzbanek byl w biedronce z 3 filtrami za 39 zl jak na razie powiem Wam ze woda jest dobra w smaku nie narzekam :-D
 
ja kupilam anna dzbanek bo ma jako jedyny pozytywna opienie intytutu matki i dziecka a filtry sa uniwersalne tzn te co mamy pasuje i do brity i do innych wiec to wszystko pewnie to samo. Dzbanek byl w biedronce z 3 filtrami za 39 zl jak na razie powiem Wam ze woda jest dobra w smaku nie narzekam :-D
a tej wody już nie trzeba gotować??
 
Ja mam filtr dzbankowy brita. kosztowal w zeszlym roku 45zl w auchan. uzywam wkladow oryginalnych, Anna albo tescowych (nie ma roznicy w smaku). Ja wode pije z filtra nieprzegotowywana, dla pszczoly do picia przegotowuje.
 
Ale na jakiej zasadzie dzialaja te filtry dzbankowe? :baffled: Ciemna masa ze mnie, hehe.

Dziewczyny, bylam wczoraj w Tesco i myslalam nad zakupem tych tescowych pieluch, ale nie wiedzialam jaki rozmiar, bo wiem, ze cos pisalyscie, ze kupujecie inny niz np. pampersy.
Skoro Sara nosi 5 z Pampersow to jaki z Tesco mialabym kupic??
 
Ja mam filtr dzbankowy brita. kosztowal w zeszlym roku 45zl w auchan. uzywam wkladow oryginalnych, Anna albo tescowych (nie ma roznicy w smaku). Ja wode pije z filtra nieprzegotowywana, dla pszczoly do picia przegotowuje.
ja daje do picia na razie mineralna bo mamy filtry i dzbanek dopiero 2 dzien ale do kaszy daje normalnie z dzbanka przy czym trzymam go w lodowce wiec do picia sie nie nadaje bo woda jest zimna. Pisze na opakowaniu zeby dzbanek trzymac w lodowce zreszta podobno i zwykla wode minerlana jak sie otworzy to trzeba tez w zimnym trzymac :baffled:. wogole to ostatnio mowili w tv ze niby nie wolno dziecka na samej mineralnej chowac bo ma za duzo skladnikow mineralnych potem w organizmie.

Sandra ja tez uzywam pampki 5 a tesco 4+ a filrty powoduje ze z wody z kranu jak sie leje nie przedostaja sie metale ciezkie i inne syfy czyli woda jest zdrowsza niz kranowa.
 
a filrty powoduje ze z wody z kranu jak sie leje nie przedostaja sie metale ciezkie i inne syfy czyli woda jest zdrowsza niz kranowa.
To wiem, wiem :-) Chodzi mi tylko jak wyglada taki filtr dzbankowy? To jest jakis specjalny dzbanek, w kotrym jest miejsce na zamontowanie takiego filtra? :baffled:
 
reklama
Do góry