reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hejka

widze ze juz troszke z Nas zostalo Mamuskami:) Wielkie Gratki!!

My nadal w 2 Paczku jestesmy:) oby jak najdluzej...wsumie juz w ND Kwiecien

Pozdrawiam
 
reklama
Dobry wieczor Dziewczynki!

Nie bylo mnie jeden dzien a Wy tyle naskrobalyscie, ze ciezko nadrobic;-) Widze coraz wiecej rozpakowanych! Ja sie obawialam wczesniejszego porodu, ale okad jestem na zwolnieniu i przestalam sie stresowac to ta obawa odchodzi. Bo nic na niebie i ziemi nie wskazuje, ze Szymonkowi sie pospieszy:tak: Wiec pewnie bede jedna z ostatnich do rozpakowania bo ternim na 27.04, czyli caly miesiac gratulowania i zazdroszczenia mam przed soba:tak::tak:

Przepraszam ale nie poodpisuje dzisiaj bo juz pozno maz sie tuli na kanapie!

Milej nocki Brzuchatki!
 
Kolejny dzień naburmuszonego P. jezu mam wrazenie ze on nic nie potrafi zrobic tylko siedziec przed kompem ja caly dzien obiad, wlasne zajecia a on nic!
No i na wieczor sie poklocilismy o to ze ja uwazam ze calowanie sie z rodzina w usta jest obleśne!
Tesciowa raz go pocalowala przy mnie myslalam ze sie porzygam chyba kiedys go udusze jak bedzie spał :D :D
O to moje wieczorne przemyslenia ;p
 
kiki u mojego eMka tez sie tak całują... :) Nie przejmuj sie! Dla mnie tez to jest conajmniej dziwne.

kivinko podobno bepanthen bardzo pomaga na brodawki przy karmieniu jak bolą i są podraznione. Ja juz zakupiłam tą maść :) Poowdzenia dzielna Mamo!

adasza - rekinasia ma chyba racje... ;-) ma co sie nastawiac na lepsze traktowanie w swita. A mysle, ze nawet gorzej moze być jak kazda z tych bab wsciekła ze swita w pracy spedza :) Nie ma co narzekać - ja tez w swieta moge rodzić :) Nie przepadam za tymi rodzinnymi zjazdami!

rekinasia rzeczywiscie postawa tego Pana godna podziwu. Teraz juz coraz mniej takich facetów... Ahhh :) Trzeba samej o wszystko walczyć. :)

julianna, sonia moze wkleicie zdjecia brzuszków jak Wam "opadły". Ciekawa jestem czy mi opadł, bo ja wielkiej róznicy jakby nie widze, a pare osób mi juz powiedziało, ze brzuszek sie obnizył...

agata jak egzamin?


Kurde kolejna słaba noc. Obudziałam sie przed 5 i zero snu. Wczoraj udało mi sie wyciagnać w koncu eMka do sklepu zeby podjąc decyzję co do wózka i padło na Navington Galeon. :) Bardzo mi sie podobał, ale uwazałam ze za drogi, dlatego pierwszym typem był mutsy transporter. A okazało sie ze tescie kupuje wózek :))) Znaczy dokładaja, ale az 2 tys. Takze jestem w szoku :)
W ogole przeziebienie znowu do mn ie powróciło - gardło mnie tak boli, ze zaraz oszaleje :((( Jutro juz 1 kwiecien - moge rodzić :)))

Miłego dnia Laseczki :)
 
Witajcie,

z rana padał u nas śnieg:confused: o co chodzi;-)
włączyłam pralkę z zasłonami a panowie pojechali na zakupki;-)niedługo po mnie wpadną i jedziemy do teścia malować pisanki;-)
 
Emilia nie jest powiedziane ze wcześniejsze objawy to wcześniejszy porod :) ja sie śmieje ze mogę jeszcze przenosić pomimo wszystko ;P

martolinka juz pisanki..!?!?
jeny te święta naprawdę sie zbliżają..! :p

augustynka a w dzien troche odsypiasz te nieprzespane nocki..?

jak znajde chwile to postaram sie wrzucić fotkę brzucholka :tak:

pauletta tak mocne skurcze powiadasz..? ja wczoraj przez moment myslalm ze podjade na ktg bo juz sama nie wiem.. ale nocka przespana i nic sie nie dzieje, więc looozik.

zaraz wstaje na sniadanko, a potem chce kilka rzeczy na mieście pozalatwiac, także zakupy i inne, no i pozniej przygotować kolejny etap przeprowadzkowy.
a jutro chyba wyciągnie emka na zakupy do ikea..! :happy:
trzeba kupic komode dla bruna i duperelki do mieszkania :):):)

jejku dziewczyny ja sie chyba naprawdę przeprowadze..!!!! :szok::szok:
chciałabym do środy, bo w czwartek przyjeżdża Babunia z germany i chcielibyśmy jej juz pokój przygotować no i zaskoczyć ze u nas juz wszystko gotowe :happy:
 
Skończyłam pakowanie do szpitala! :-) Całą noc nie spałam... rozmyślając czy na pewno mam wszystko przygotowane i czy zdążę się spakować jak nagle się zacznie!? Także o 5 nad ranem zaczęłam pakowanko, po co mam się stresować kolejną noc :)

A ból głowy nie ustępuje... :( rano śnieg padał, teraz deszcz.. eh paskudnie się czuję.

Wiecie może jakie leki przeciwbólowe można stosować po porodzie, ?
 
reklama
czesc laski:
Kiki- ja też sądzę , że to ohydne... cmokas w policzek jeszcze zniosę, ale w usta tylko mój ukochany może:happy2:
martolinka: ja też jem śniadanko a , ze mam okno dachowe nad stołem to w penym momencie w osłupienie wpdałam.. patrzę a tu śnieg.. masakra jakaś....
sonisia, pauletta: ja też mam skurcze od kilku dni coraz bardziej bolesne... koło wieczora się zaczyna i jak śpię, a jak mam wstać na siusiu to brzuch jak nie mój... , ale nad ranem się wycisza i okey..., tak jak napisałaś sonisiu, to wcale nie świadczy o tym , że poród nastąpi lada moment.. mogą to być tylko ćwiczenia i potrwać nawet do 2- 3 tygodni...a biorąc pod uwagą fakt, że pierwsze dziecko p[przenosiłam 10 dni to teraz się nie nakręcam i gdyby nie ta parszywa rwa kulszowa, przez którą mam ochotę wyć do księżyca to mogłabym jeszcze z brzuchem pośmigac:-);-)
biedna ewela: mam nadzieję że maluszek już wyszedł z inku i oboje czują się dobrze!
kivinko: odnośnie cycuchów; ja nie smarowałam zadnym bepantenem bo tylko zaklejał- tak jak piszesz troszkę mleczka, liście kapuchy rozpite z lodówy i chodzenie po chacie z gołymi cycuchami przynosiło ulgę, ale przede wszystkim jak najgłębiej wkładaj małej sutek! unikniesz bólu i poranionych brodawek.
Dziewczynki może pytania głupie, ale jak Wasze krocza się goją??? ja się obawiam tego trochę, moje koleżanki miały przeboje a jak jest u Was??
 
Do góry