reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

andzik ciąże widac tylko ludzie nie chcą jej widzieć niestety. To jest dla mnie wciąż zaskakujące , bo nie tak mnie rodzice wychowali. Jeszcze się nie zdarzyło żeby ciężarna stała za mną i musiała czekać.
Pauletta no tak prawie cały rok;-)dobrze , ze nie chodzimy w niej jak słonie 3 lata- to jest dopiero kosmos
 
reklama
Was zostawic dziewczyny na chwile na forum to strach ... tyle sie dzieje . Polozylam sie Marcysiem poobiednio wstaje a tu prosze Ewela w szpitalu :szok:
Trzymam kciuki za Ciebie kochana , widac Bartusiowi sie spieszy :-)

Wlasnie siobie uzmyslowiłam ze jak tak dalej pojdzie cale forum sie "rozsypie" a ja tu zgasze swiatlo chyba :baffled::-D
 
Pasazerka ja cie zabije!!! Ostatnio z tymi racuchami wyskoczylas a dzis szarlotka i co ja mam teraz zrobic slina po kolana a robic sie nie chce:rofl2:
 
poranna nie bój nic, zawsze ja zostanę po Tobie;-)

A ja ostatnio wlazłam do autobusu pełnego dzieciarni i wszyscy jak jeden mąż zaczęli krzyczeć przepuście panią, pani jest w ciąży. Nie powiem rozczuliło mnie to:tak: Do tego nauczyłam się od jednej ciężarnej Pani w Biedronce jak postępować np. w kolejce- pchać się na ch....a. I wiecie co? Skutkuje. Ostatnio wszyscy mnie w Lidlu przepuścili:rofl2:
 
martolinka, andzik, basiek ,gagnes, pasazerka- dosłownie ludzie udają, że nie widzą :) mnie ostatnio rozłożyła babcia na łopatki w tramwaju ;) Stałam sobie spokojnie i nie śpieszyło mi się, żeby usiąść, a jak ta kobieta wsiadała zobaczyła ciężarną to taki bieg zrobiła do siedzenia :D Nie wiedziałam, że w tym wieku można tak szybko biegać :D Ogółem przez całą ciąże 3 razy ktokolwiek zaproponował mi ustąpienie miejsca w autobusie/tramwaju :) O kasach pierwszeństwa w sklepach nie wspominam bo to chyba jakiś mit ;D a u lekarza to przede mną notorycznie babcie się wpychają :)
Ale co zrobić takie czasy ;P

Pauletta- kurczę ale ja tak nie umiem się po prostu wcisnąć, no chyba, że ktoś by mnie nieziemsko zdenerowował ;P

pasazerka - no właśnie teraz to i ja bym coś zjadła... upiekłabym babeczki ale tak strasznie mi się nie chce stać w kuchni :) Narobiłaś apetytu :)
 
Ostatnia edycja:
ja z reguły jestem dość uległa , ale czasem jak coś we mnie wstąpi to z daleka;-)dziś wściekłam się na dwie małolaty, które rozsiadły się na placu zabaw i zaczęły palić. Podeszłam i powiedziałam im kilka slów. Przypomniałam gdzie się znajdują a te panienki zaczęły dyskutować , że przecież palą na świeżym powietrzu i nic nie czuć.. Zaproponowałam im dyskusję ze strażą miejską to zwiały gdzie pieprz rośnie
 
Ja jak jestem w sklepie tez tylko moge sobie pomarzyc zeby ktos mnie przepuscil... a jak ekspedientka w miesnym powiedziala "poprosze pania w ciazy na poczatek kolejki" to takie oburzenie bylo tych starych bab ze myslalam ze mnie zjedza... i jeszcze te komentarze ze w ciazy jestem na wlasne zyczenie...
 
reklama
No to dziewczyny zapraszam na cieplutkie ciacho;]
T. mówi na mnie "robaczek- wpier...dalaczek" i śmieje się że małemu się do wyjścia nie spieszy bo takimi smakołykami go codziennie karmie że mu się po prostu nie opłaca wychodzić i wcinać tylko mleko:D

martolinka ludzie są na prawdę nie możliwi czasem...dobrze że powiedziałaś im do słuchu!

Yoannica
taa...starsze babcie potrafią dostać takiego pędu na widok "zagrożenia" że pełna podziwu jestem:D
 
Do góry