reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

w linkach dwie moje stronki z probkami moich zdjec :) jakby ktoras z Was miala ochote pobawic sie w sesje zdjeciowa zapraszam w pakiecie "gratis" :))))))))
 
reklama
kasiu ze mna tylko umawiac sie na termin i juz :))) przy okazji może ktoś dla mnie naciśnie na migawkę, bo samej jest mi ciężej .... :))))
 
poki co urzeduje u rodzicow pod wroclawiem i jest to jakies 60 km od ostrowa :)) ale jak bedziesz to odzywaj się :)
 
Robaczek między naszymi maluszkami jest trzy tygodnie.
Zeberka nie wiem czy z takiego fachowca była byś zadowolona bo akurat takie prace to niestety nie jest mocna strona mojego męża. A jak na razie to zapowiedział że w środę bierze się za malowanie.
 
Jak zawsze sporo do czytania, jak kogos pominelam to sorki ale nie ogarniam tych kilkunastu stron, ktore nasmarowalyscie :-D
Vilmaq-ja bym go zmienila, balabym sie porodu z takim kolesiem ktory wszystko ma w d... i nie umie rozpoznac schorzen. Moze moglabys sie dowiedziec czy ta babka ze szpitala co Ci tak pasowala, czy moze ona nie przyjmuje gdzies gdzie molabys sie wkrecic? Przynajmniej masz do niej zaufanie. Pamietaj ze do tej pory to jeszcze malo sie dzialo, najwieksze emocje przed nami (porod)! Nie warto sie denerwowac i tak bedzie sie dzialo :-)
Ziewaczka-takie cos to rozumiem :-) Facet to tylko facet ale dobrze jak po czasie rozumieja swoje bledy. Ja z moim mialam wczoraj megabatalie! Lazi na te ryby o 5 rano, budzi wszystkich a potem brudzi po powrocie, starsznie sie rozdarlam na niego. Tylko ze ja juz taka zolza jestem ze on mi nie podskoczy :-D
Edytka-gratuluje ruchow
Gochson-witaj!
Porannakawa-ja mam to samo z zakupami, szukalam kozaczkow i wreszcie znalazlam ale ile sie naprzymierzalam! Albo plaska podeszwa (nie lubie butow na zime w ktorych sie czuje jak w skarpetce) albo taki dziwny kroj ze mi starcza na boki te buty i wygladam jakbym miala krzywe nogi albo jakies przesadnie pozlacane i nie wiadomo co jeszcze. Weszcie znalazlam zwykle, dobre na dluosc ale co sie nalazilam to moje :baffled:
Reniuszek-na przeziebienie pecherza na pewno mozesz wcinac witamine C, zurawine itp.
Iloonka-u nas juz puszczaja "last christmas..." w radio hehehhe, normalnie beczka, wszystkie sklepy juz ubrane na swiatecznie :-) Narazie jestem na etapie kupowania prezentow dla rodzinki z PL, mam juz dla kazdego cos ale chce cos dokupic dla taty jeszcze i siostry bo za skromnie dla nich w porownaniu z innymi :-)
Robaczek-z tego co piszesz to ten kaszel jest taki raczej napadowy, nie drazni go caly czas. Mozesz sprobowac prawoslazoy lub rubital dla 2 latkow (sa tez dla doroslych i dzieci powyzej 6 roku zycia) jesli bedzie tak kaszlal suchym kaszlem (takie jakby zdzieranie gardla), inne ktore mozesz zastosowac to drosetux lub stodal. Na mokry kaszel tylko flegamina dla dzieci (dozwolona od 1 roku) ale pamietaj zeby jej nie dawac na noc, generalnie po 17 sie juz jej nie daje. No i podawac duzo plynow do picia najlepiej wody. Mozesz tez zrobic ten syrop cebulowy: 1 srednia cebula na 1 lyzke stolowa cukru, zasypujesz warstwami (nie mieszasz). Po godzinie masz pierwsze "soki". Podawac tak po lyzeczce ze 3 razy dziennie. Na pewno nie zaszkodzi.
Edytka78-jesli chodzi o kopanie, to moj bejbus ma juz stale pory, zwykle po zjedzeniu :-) Ale rano mam tradycyjnie balonik po prawej stronie, potem po sniadaniu mam kopniaczki, zawsze w okolicy 19-20 a potem jeszcze o 23-24. Ciekawe czy to bedzie nasz rytm aktywnosci po porozie ;-)

Pisalyscie tez o takiej teorii, ze polowa ciazy jest na pierwsze kopniaczki, ja tego nie slyszalam wczesniej ale na wlasnym przykladzie powiem ze sie nie zgadza. Ja w pierwszej ciazy mialam pierwsze kopniaki w okolicy 18 tygodnia a urodzilam w 42 przez wymuszanie.

U mnie mega nerwowo, wkurza mnie hameryka na maxa, porobilo sie tyle naciagaczy i zlodziejaszkow przez ten kryzys ze trzeba miec nn-stop oczy dookola glowy i nikomu nie ufac, brrrr. Moja mama mi ciale gada zebym wracala do PL, wszystkiego sie boi, nawet wlasnego cienie. Moj maz skolei zatwardzialy zwolennik hameryki...a ja posrodku tego wszystkiego z nerwowa na maxa. wszysto mnie wkurza, normalnie gotowa jestem na jakas bitwe :wściekła/y::rofl2::angry::no::crazy: Mam za duzo energii, zaraz przerobie ta energie na bigos, bo mam dzis w planach. Wczoraj mialy byc de volaje, ale taka bylam wkurzona ze zaczelam tluczkiem walic w to mieso z takim impetem ze je podziurawilam ze zlosci :szok: sama siebie sie boje :baffled: Jedyne co pozytywne ze jutro juz moje dlugo wyczekiwane USG i bede wiedziala czy to dziewczynka czy chlopiec!!! :happy::happy::happy: Wczoraj mi sie snilo moje USG i ze na ekranie pojawil sie siusiak :no: Obojetnie co sie urodzi ale ma byc dziewczynka :-D nie no zartuje oczywiscie, oby do jutro, bo mam za duzy metlik w glowie.
 
reklama
Dziewczyny! Bo tak się zastanawiam...Pisałam dziś, że mnie brzuszek boli...Po dłuższym leżeniu się uspokoiło, ale teraz zauważyłam znowu i jakby nie ból tylko taki ucisk, który się przemieszcza...I sama nie wiem czy to Dzidzia tak rozjbruje czy to coś innego...w każdym razie co chwilę czuję to gdzie indziej...a najczęściej tak na środku z 2-3 cm pod pępkiem...ale zdarzyło się również przy kości miednicy po lewej stronie. Mam wrażenie, że to Dzidzia, ale pewności nie mam...Jak myślicie?
 
Do góry