reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Lila w takim razie zycze powodzenia na wizycie :) ja mam dopiero w czwartek za tydzien, a juz od 12 tyg wiem, ze to chlopiec - ostatnio zweryfikowany na USG 4d wiec 100%. Co do wozka, wole miec juz ten najgorszy zakup za soba. Zreszta u mnie jest tak, ze wszystko jest zapiete na ostatni guzik dlugo przed czasem - szybko dzialam jak juz sie rozpedze :) Mam nadzieje, ze wozka nie bede zalowac no i koloru- bo wzielam czarny- uzywany oczywiscie :)))
Co do przegladania allegro - znam to skads :) to rowniez moja 1-sza ciaza i jestem ogromnie podekscytowana .
 
reklama
edytka78 :-D super uczucie, prawda. Ja słyszę stukanie. Dzidziuś chyba wyczuwa w którym miejscu przykłada się słuchawki, dziś czułam takie leciutkie muśnięcia w tych miejscach w których przykładałam głowice od słuchawek :-).

karina26 witam Cię, mam takie pytanko czy zastanawiałaś się już w którym szpitalu w Krakowie chcesz rodzić?

LilaS - witaj
 
vilmaq trzymam kciuki,zeby skończyło się "tylko" na obiciach i żeby nic sie z tego nie rozwineło

Zawiszka, Lilas witam :-)

edytka dużo zdrówka dla córki, moja tak kaszle jakby chciała płuca wypluc ale osłuchowo czysta, wg lekarki schodzi z zatok, byle tylko na oskrzela nie poszło

Kasia dałabym sie pokroic za taka wanne :-) a nie mam szans do łazienki nawet zwyk łej wsadzic:no:

Na temat zmywarki chetnie bym z mężem podyskutowała, ale nie dosc, ze ciezko byłoby ja wcisnac do kuchni, to jeszcze on twierdzi ,ze to dla dużych rodzin wynalazek, a nasza trójka (niedługo czwórka) to przeciez mało zmywania. Pewnie bo przeciez nie on zmywa, a ile sam jeden potrafi ubrudzic to nie mówie. Słyszałyście kobietki o pomysłach w rzadzie? Zniesienie ulgi na dzieci i ograniczenie becikowego? Jak dla mnie smiech na sali. Wiadomo ,że nikt dla becikowego w ciąże nie zachodzi ale przy małym dziecku taki zastrzyk gotówki myżle, że sie przyda. Ale to juz niewazne, kurcze narzekaja na niz demograficzny a jeszcze patrza jak zabrac ludziom. :wściekła/y:
 
reniuszek niezłe tempo..! a jakiej firmy..? :)

lilia witaj..! a czemu nagle poza 3city..? rodzina, praca?

zawiszka a ile placas za słuchawki? bo tez o nich myślałam, ale nie wiem czy kupic te najtańsze (nie wiem czy działają).

mama_mia nasz "rząd" to jakis zart ... szkoda nerwów.

a ja umieram z nudy na zdjęciach i brzuch mnie boli z niecierpliwosci ;)
a przecież musze sie jeszcze "zrobic", przecież bede brała udział w produkcji filmowej .. :D :D hehe
 
Ostatnia edycja:
Reniuszek uważam że dobrze robisz że już zaczynasz kupować.Ja wczoraj kupiłam farbę i po niedzieli zaczynamy malować pokoik dla maleństwa. Mamy też już szafę dla dzidziusia i jak pomalujemy to ją poskręcamy.A potem już tylko zupełnianie.Ja do końca czekać nie będę bo gdybym musiała leżeć to już nic nie zrobię.Ciuszki to zawsze się znajdą bo to znajomi przyniosą to rodzinka się postara.Ale pokoju nikt nam nie pomaluje tak jak ja będę chciała.Za miesiąc święta , potem w styczniu już zaczyna się sesja i trzeba myśleć o nauce a potem to już będę taka wielka że już mi będzie ciężko.

Dzięki za życzenia urodzinowe dla Gabrysi i te życzenia zdrówka.Gabi dopiero wróciła ze szkoły i nawet fajnie się czuje. Takie napady kaszlu i kataru ma z rana i wieczorem.Więc jutro jeszcze pójdzie do szkoły. A czwartek piątek to zobaczymy.

Sonisia ja mam takie z ciśnieniomierza.Zwykłe jeszcze przedwojenne.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie niedawno ogladalam w tv co kochany rzad ma zamiar wprowadzic no ja piernicze :szok: czy to tak wiele te becikowe czy ulga na dzieci . Niech sie zabiora za opodatkowanie koscioła .... qrde musialam sie wyzalic . Mimo iz mnie to nie dotyczy no ale szlak mnie trafia jak to ogladam chyba zlikwiduje polska TV bo sie tylko denerwuje :wściekła/y: Dlaczego inne kraje takich chorych cięć nie robia w ramach zaciskania pasa.


Reniuszek
ja tez mam wizyte za tydz. w czwartek . Wozek kupiłas ? :-)
Lilia witaj ! a cóz to Cie wywialo z tak pieknego miasta jakim jest Gdansk ? :) do mego rodzinnego;-)
Edytka78 dobrze ze teraz malujesz bo to wsyztsko sie musi wysmierdziec zreszta takie same zdanie mam co do łózeczka dla dziecka wózka itd . Ja sie wprowadzilam do nowej chaty 3 tyg przed porodem i wszytsko sie nie wysmierdzialo po tapetowaniu malowaniu itd i mialam z tego powodu mega stress.
oooo i bym zapomniala Zawiszka ​witaj :))
 
reklama
Do góry