reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
vilmaq - dzięki za słowa otuchy, kochana jesteś:)
myślałam o kontakcie z ginem, dzwoniłam do gabinetu ale był nieuchwytny.
Jak będę dalej czuła ten dziwny ucisk to trzeba będzie do niego podjechać, tylko że nast dzień kiedy on przyjmuje to wtorek. mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
Mąż mnie uspokaja i twierdzi ze to pewnie nic poważnego i że penie lekarz to samo mi powie, ale wiadomo jak człowiek usłyszy to od lekarza to jakoś inaczej..
miłej nocki!!
 
kochana agata_89 gratuluje wizyty i dziewczynki kochanej..! ja strasznie marze z moim eMkiem o córeczce.. :)
ninka bedzie miała super towarzystwo! buziaki dla Was!

nie odpisze na wiecej dzis bo oczy mi sie zamykają, cały dzien w biegu, zmarzlam w tych sklepach budownalych okropnie, a jutro dzien jeszcze gorszy..
rano do Us, potem do pracy, potem po prezent dla przyjaciółki, wystawic mieszkanie na sprzedaż ns równych portalach (super mieszkanko w redzie, 3 pok, niska cena - któraś zainteresowana?! :p) potem 4 h na uczelni do 19, a potem na urodziny przyjaciółki... pfff

a w sobote dzien 0 - teściowa wraca, dowie sie ze jej ukochanego pieska juz nie ma oraz ze została babcia x 2 (a tak narzekała ze kiedy W KONCU ZOSTANE BABCIA ??) wiec zobaczymy jak zareaguje. ale nie wiem wlasnie czy maja jej powiesiec o dziecku w sobote jak bedzie przeżywała swojego pieska czy moze przełożyć to na niedziele.. hmm

ale dziewczyny przypomnijcie - beta ok 4000 to który tydzien ciazy? bo moja "szwagierka" nie moze sobie przypomiec kiedy miała ost miesiaczke ani kiedy owu..

sorki ze nie odpisze każdej z was, nadrobienia Was po weekendzie.

caluski dla was i w brzuszki..!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane!
Agatka gratuluje córeczki, nie powiem żebym nie zazdrościła :-):-):-) ale cieszę się strasznie!!!
murka kochanie, ja wiem że lepiej usłyszeć od lekarza że wszystko w porządku i nie potrzebnie się panikuje. Ale spróbuj się zrelaksować może te bóle ustąpią jak spięcie z CIebie zejdzie. Ściskam CIę mocno!
 
sonisia a jak u Was chodzą mieszkania? Tzn w jakich cenach?:) Ja mieszkam w mazowieckim i też będziemy z mężem sprzedawać mieszkanie tyle, że w marcu.
 
Ostatnia edycja:
Agata gratuluje coreczki!!!

Na moim slubie robi sie coraz wiecej osob, masakra, mialo byc kilka a juz sie 40 uzbieralo i to pewnie nie koniec, poki co trzeba kupic 8 szampanow, juz powoli czuje stres przedslubny:p
 
reklama
Do góry