reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Agata89-trzymam kciuki:-)
Zeberka-faktycznie nieodpowiedzialni, a z drugiej strony-jakby Ci mieli dalej nerwy psuć, to lepiej niech ich wakacje trwają jak najdłużej:tak:
 
reklama
Witam KWIETNIÓWECZKI:) dołączam do waszego grona, szkoda, że dopiero teraz;)
Witaj;-)

A wczoraj jeszcze zrobiłam sobie kąpiel, o której marzyłam jak stokrota i wyobraźcie sobie że po wyjściu z wanny tak mnie zaczęło boleć w środku - nie wiem czy to była szyjka macicy czy pochwa ale masakra, spanikowałam, zaraz do internetu weszłam i sprawdziłam :kąpiel w ciąży - okazało się ze to nie jest takie bezpieczne:szok: a ja na dodatek dosypałam soli do wody, która była zbyt ciepła. Ale się strachu najadłam, nadal się trochę boję czy z dzidziusiem wszystko ok. A Wy jak, kąpiecie się w wannie czy pod prysznicem? W każdym razie uważajcie żeby woda nie była zbyt ciepła...

ja mam wanne i uwielbiam kapiele , ale chłodne wiec nie mam problemu;-)

A ja dziś już siedzę jak na szpilkach... na 18 wizyta i już nie mogę się doczekać, bo gdzieś tam z tyłu głowy chodzą mi myśli, że może dowiemy się czy raczej synek czy córeczka chociaż wiem, że to dość wcześnie... ale pomarzyć można :tak: bylebym nie musiała czekać do 30tc jak z Ninką :szok:

Powodzenia na wizycie!!!

Młody już jakis czas spi , zjedlismy spaghetti i mam czas dla siebie:tak:kurcze musze kupic kurtke zimowa bo juz naprawde jest chlodno
 
vilmaq, robaczek, ja też uwielbiałam gorące kąpiele, teraz starałam się uważać, zawsze nalewałam po prostu ciepłej a jak była za ciepła dolewałam zimnej. Wczoraj też tak zrobiłam, ale chyba i tak była za ciepła bo skąd te dziwne objawy? kąpałam się już w ciąży kilka razy i nic się nie działo, po wczorajszej dopiero czuję takie dziwne rozpychanie w pochwie.
Nie wiem co robić, jestem przerażona...
murka proszę nie denerwuj się na pewno nic złego się nie stało. Sama często biorę ciepłą kąpiel. A brzuszek może boleć z zupełnie innych powodów tylko ty może jesteś wyczulona i za bardzo się wsłu****esz w ciało. Spokojnie słoneczko na prawdę!!!
 
Hej:) Dzis mialam duzo lataniny i pogoda paskudna i w ogole, dlatego pisze dopiero teraz a nie rano:p

Agata89 swietne fotki ze slubu:)

W ogole pozno Wam te karty ciazowe zakladaja, mi lekarz zalozyl juz w 6 tc!
 
Martelek, ja tez miałam NT 1,8 mm przy dlugości dziecka 56 mm i mi ginka powiedzial ze jest wszystko ok.

Murka, jak się niepokoisz, to moze lepiej skontaktowac się z ginem...?

Oglądałam zdjecia slubne - piekne :)

Sonisia, ja tez po psychologii ;)

--------------

Witam :)
W domu szpital... wszyscy chorzy... Ja juz prawie zdrowa, ale młoda od dzisiaj ma temperaturę... :/ i M. też kiepsko sie czuje. Poza tym pracy full... Z tego wszystkiego jakos pisac mi sie nie chce... :/
ale podczytuję was po troszku i jestem myslami ;)
 
Afi, Edytka- nie dajcie się przeziębieniu; zaraz herbatkę z cytrynką i miodzikiem i do łóżeczka, a rodzince buziaczki tylko "w trybie korespondencyjnym".
Murka81- jeśli czujesz, że coś nie tak, to spróbuj się z ginem skontaktować, może to nerwy powodują takie odczucie, ale lepiej sprawdzić.
Za wiele dzisiaj nie popiszę dziewczyny, bo mój internet coś strajkuje...
 
hejka:)
Sorki że tak późno ale jakoś brak czasu dzisiaj, byłam na zakupach i przyniosłam torbę ok 4 kg a brzuch mnie boli jak bym nie wiem co robiła masakra:-(
Witam nową kwietnióweczkę:tak:
dziewczynki które przeziębienie chwyta dużo zdrówka:tak:
jeżeli chodzi o ciepłe kąpiele to ja niestety często z nich korzystam i póki co nic się złego nie działo, przy Nikoli też brałam i też było ok.
Padam na ryjek normalnie więc dzisiaj raczej nie popiszę, buziolki w brzuszki;-)
 
Miałam uporządkować wątek kulinarny, ale narobiłam się dziś trochę- generalne porządki i małe przemeblowanko i teraz brzuchol mnie boli:baffled: Wzięłam 2 Nospy i kładę się do łóżeczka. Oby przeszło...Jutro nadrobię zaległości
O... i widzę ,że nie tylko mnie brzuszek pobolewa... Zmykam poodpoczywać
Dobrej nocki kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
I już po :-) mała łobuziara padła więc chwila na bb ;-)
Na wizycie wszystko ok, 8,5cm :-) i dziewczynka ! (przynajmniej narazie :-D) nie biorę jeszcze do końca tego do siebie, ale nie ukrywam ,że się cieszę :tak:
Dziewczyny odpoczywajcie ile tylko się da i jeśli się da jeśli Was brzuszki pobolewają ! A jak nie mija to jak najszybciej to skonsultować lepiej być przewrażliwionym niż później czegoś żałować.
Mnie przeziębienie też łapało ,ale gorąca herbatka, jedzonko z wit c, dużo owoców, warzyw , pierzynka i jest ok :-) i tego Wam też życzę !
 
Do góry