reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kolejny dzień tu wchodzę rano i są ze wieści....
nuluska
bardzo mi przykro..... nie zasłużyłaś na to... i nie obwiniaj siebie.... nie mogę pojąć że różne pijaczki i inne patologie rodzą zdrowe dzieci, których nie chcą a kobiety które tego tak bardzo pragną nie mogą donosić ciąży.... to jest cholernie niesprawiedliwe....:-:)-(


po tej serii złych wieści sama zaczynam się bać co z moją dzidzią, tym bardziej że nawet jak się dzieje coś złego to żadnych objawów nie ma.... ja mam wizytę dopiero 16 i wtedy dostanę skierowanie na usg więc min 2 tygodnie czekania....
===============
andzik
witaj :-)
 
reklama
Witam z rana:)

Dziewczynki nie możemy się stresować, będzie dobrze musi być:)
U nas limit złych wieści został wyczerpany i to z nawiązką:-(Mój S powiedział że jak będę się stresować bez powodu to mi da karę na BB:-( Wszystkie dotrwamy do kwietnia, koniec i kropka.
 
nuluska.....tak mi przykro:-(
retyy co to się dzieje, my dbamy o siebie i takie okropne rzeczy się dzieją,a te wszystkie matki co mają wszystko gdzieś i po porodzie zostawiają swoje maleństwa to bez komplikacji wszystko przechodzą.....
 
Witam z rana:)

Dziewczynki nie możemy się stresować, będzie dobrze musi być:)
U nas limit złych wieści został wyczerpany i to z nawiązką:-(Mój S powiedział że jak będę się stresować bez powodu to mi da karę na BB:-( Wszystkie dotrwamy do kwietnia, koniec i kropka.
I dobrze Ci powiedział my dotrwamy.
 
Dziewczyny muszę się z wami pożegnać. Niestety jakieś 1,5 tygodnia temu serduszko przestało bić.
W piątek rano mam się stawić w szpitalu, mój lekarz zrobi mi zabieg i tego samego dnia wyjdę do domu.
Czym ja sobie na to zasłużyłam? :(

Cholernie mi przykro... Mam nadzieje, ze niedługo pochwalisz sie nam o ciązy, ale tym razem pomyslnej! Zycze i tego z całego serduszka!

Czesc dziewczyny tez bede kwietniowa mamusia jestem w 8tyg i 5 dniu i strasznie sie ciesze mam nadzieje ze mnie pzyjmiecie do swojego gona Pozdrawiam

Zapraszamy, rozgość sie i trzymaj forme do kwietnia :)
Ja mam wizytę jutro i bardzo się boję te wszystkie złe wieści masakra jakaś :wściekła/y::wściekła/y:

nic sie nie martw!! Wiem, ze łatwo sie mówi, ale grunt to pozytywne myslenie! :) Trzym am kciuki!
 
hej dziewczyny.
Zazdroszczę Wam, ze możecie stać w kuchni i coś upichcić. U mnie nie wchodzi to w gre:)
Aczkolwiek jak narazie czuje się ok. Mówią, że mdłości są rano a ja mam je o każdej porze tylko nie rano:)
 
Szczerze mówiąc to ja nie wiem czy mam mdłości czy rzygac mi sie chce na cała sytuację, która jest wokol mnie. Wolałabym zając sie soba i dzidziusiem, a nie denerwowac sie slubem, przez który są tylko codzinne awantury z moim R. Bleee... :/:wściekła/y:
 
reklama
augustynka- jak tylko masz ochotę to pisz co się dzieję.. bo pamiętam, że zastanawiałaś się czy nie przesunąć ślubu na inny bardziej odległy termin. Faktycznie fajnie by było gdybyś mogła spokojnie sobie odpoczywać i myśleć tylko o dzidzi itp a nie się stresować ..
A jeśli chodzi o mdłości to czytałam ostatnio, że:
- można spróbować wypić herbetkę miętową lub z melisy z dodatkiem cynamonu
- nie pić jak się je tylko zjeść coś i picie dopiero po 20-30 min
- zanim się wstanie zjeść pieczywko jakieś, sucharka albo biszkopta
-jeść często a mało by nie dopuścić do uczucia głodu ,bo wtedy podobno jest najgorzej:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry