reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Andzik cóś nie tak, ten pierwszy kod skopiowałaś w całości?

to musi być ten BBcode, a nie HTML
 
Ostatnia edycja:
Przez te wszystkie zle wiesci ostatnio :( chyba wszystkie Kwietniowki, ktore jeszcze nie mialy usg swiruja jeszcze bardziej.. Ja mam usg dopiero w poniedzialek i chyba zwariuje do tego czasu..

Nuluska - jeszcze raz wspolczuje i trzymaj sie Kochana.
 
reklama
Witam Was Kochane
Przez te wszystkie zle wiesci ostatnio :( chyba wszystkie Kwietniowki, ktore jeszcze nie mialy usg swiruja jeszcze bardziej.. Ja mam usg dopiero w poniedzialek i chyba zwariuje do tego czasu..
Ja też zaczynam świrować jutro mam mieć kolejne usg.Na ostatniej wizycie lekarz jeszcze nie kazał się cieszyć i dlatego kazał mi przyjść za tydzień. Jak to określił ten tydzień zadecyduje.No i tydzień minął teraz będe się bać czy to serduszko bije( tak mi tych dziewczyn szkoda) objawy są i myślę że jest ok.A mało tego wizytę mam 13.45(lekarz zwykle spuźnia się 2godz.)a o 15 zaczynają mi się wykłady mam niewiele czasu na pokonanie 30km.I będzie to samo co wczoraj.
Bo wczoraj już nie wytrzymałam tego oszczędzania i ja przejełam pałeczkę z odwożeniem Gabrysi do szkoły i z odebraniem.No i żeby mi to skutecznie wybić z głowy Gabryśka wywaliła się na korytarzu i ja oczywiście musiałam jej pomóc wstać i całe popołudnie brzuszek bolał.I oczywiście nasilenie syndromu białego papieru.Dziś grzecznie siedzę i obijam się.Potem zrobię napad na kuchnię bo wielkie plany na dzisiaj zaplanowałam knedle ze śliwkami, placuszek z jabłkami.
 
Do góry