reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny co sie dzieje-tyle strat :-( otatnio przez to ze jestem u mojej mamy mam maly dostep do netu ale jak wchodze to widze same złe nowiny-trzeba zakonczyc zła passe!!teraz poprosze zdjęcia pieknych fasolek:):)
Anuszka, Marysia i Nuluska bardzo mi przykro [*] dla Waszych fasolek!!
 
reklama
dziewczyny myślcie pozytywnie! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Będzie dobrze!!

Na mdłości to faktycznie to co pisze agata, tzn mnie po każdej herbacie muli, więc odpada. Ogólnie mam tak samo jak w pierwszej ciąży, tylko wymiotuję mniej, bo nie siedzę w pracy i co chwilę mogę coś wrzucić na ząb.
- U mnie chlebek wasa przy łóżku, piję tylko wodę i troszkę soku jabłkowego mogę, zupy, brzoskwinie z puszki i jabłka po reszcie bleeeeee Z beniutkiem jeszcze mnóstwo winogron zjadałam, muszę kupić. Zastanawiam się czy znów nie będzie facet skoro tak samo odczuwam ;-p
 
jagoooodka
user-online.png
-może być niedoczynność tarczycy ,cała już latam:-(
 
Edytko 100 lat kochana, by spełniły się Twoje wszystkie marzenia, zarówno te duże wypowiedziane głośno jak i te malutkie głęboko skryte. By czas do kwietnia minął w spokoju i pełni szczęścia !!!


Dziewczyny dość już tych stresów tych rozmyślań. Widzimy co się dzieje żadne rozmyślania nam nie pomagają. Trzeba wyjść z założenia że wszystko jest dobrze. Nie możemy mysleć negatywnie ani się stresować bo nic dobrego z tego nigdy nie wychodzi. Ja tez się cholernie boję juz teraz po tylu złych wiadomościach ale staram się o tym nie myśleć bo oszaleję. Piotr wczoraj błagał mnie bym nie odwiedzała bb po wiadomości od nuluski zwyczajnie się popłakałam... Starczy już tej złej passy.

Paulusia, Edytko przynieście dziś świetne wiadomości a jutro Bunny i niech to już się skończy.

A co się dzieje z Marcelinką?
 
Ostatnia edycja:
Agata skoro nic nie przesądzone to bądź dobrej
syneczki ja też się wczoraj poryczałam i m mówił, żebym więcej nie czytała. Ale myślę sobie, że od tej pory czekają nas same dobre bądź bardzo dobre wiadomości!!!
a z innej beczki - mój synek przyuważył śmiejące się bobasy przy Twoich suwaczkach i teraz ciągle chce je oglądać :-D
 
Hahahahaha moje też je uwielbiają. Oliwierek liczy " Mamusiu ten to ja, ten drugi to Ami a ten trzeci to dzicia ale mamusiu ja mam przecież brązowe oczka, jak to się stało?"
 
reklama
Hej Dziewczynki można do Was dołączyc? Zaczynam właśnie 8 tydzień ciąży, termin wstępnie wyznaczony na 27 kwietnia:) Jestem mega szczęśliwa, choc dokuczają mi wszelkie możliwe objawy. Choc z drugiej strony jak powiedział mój lekarz - im więcej tym lepiej:)
Jak na razie wyczekuję na moje najbliższe USG, mam nadzieję, że usłyszę serduszko:)
 
Do góry