reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

stokrotta gratuluje córeczki! ;-)

Sonisia skocz sobie za tydzien np na USG prywatnie, bez b adania tylko samo USG, a n ajpierw zjedz cos słodkiego - napij sie coca coli troche i moze cos zobaczysz ;-) Nie smuć sie!

kasiagaw przykro mi z nieprzyjemności jakie Ci sie przytrafiły na drodze- nie jestes sama, ale o tym zaraz.

ziewaczka daj znać jak po połówkowym :)


U mnie same problemy :( Jak nie 1,5 tyg temu rozwaliłam auto pakując się Pani w du**. Nic sie nikomu nie stało, ale tyle stracu co sie najadłam to szkoda słów. Tez sie z nerwów zryczałam, ale Pani okazała się bardzo wyrozumiała. Nawet nie chciała wzywac policji ani nic. Nie chodziło o auto i o policje, ale o sam fakt bo bardzo sie przestraszyłam.
Za to wczoraj bardzo inteligetnie po gotowaniu przecierałam płyte grzewczą z tym, ze zapomniałam wyłączyć jeden "palnik" i go wytarłam reką ;/ Poparzyłam sobie dłoń od małego palca do nadgarstka. Niby nie duza rana , ale głęboka i strasznie boląca. Nigdy mnie tak oparzenie nie bolało. Nie mogłam wyjać ręki z lodowatej wody, bo tak bolało, ze ryczałam jak nie wiem. Mama powiedziała, zebym podjechała na IP. Mój R jeszcze był w pracy,także zadzwoniłam po siostre i pojechałysmy. Zrobili mi opatrunek, ale jak zabierali mi lód to myślałam, ze zwariuje. Na szczescie maść jest narawde dobra, bo po godzinie przestało boleć i extra sie goi. Opuchniecie zeszło, został ledwo widoczny pasek - nawet nie boli. No czasami tak rwie.
Poza tym w pracy wyszło mi pełno mega problemów i normalnie chyba juz zamknę się w sobie i zacznę się drapać.

Mam nadzieję, ze u Was ciekawiej. Miłego dnia brzuchatki. :*
 
reklama
Kurcze tyle żeście naskrobały że nie wiem czy każdej odpiszę, z góry przepraszam jeżeli kogoś pominę;-)
Lilas witam kolejną mamusię z wrocławia:tak:
Stokrotta gratuluję córeczki:tak:
sonisia szkoda że wizytka nie bardzo się udała, ale najważniejsze że dzidzia zdrowa:tak: ja jeszcze do niedawna miałam straszne parcie na poznanie płci ale jak mój gin stwierdził że w 18 tygodniu najwcześniej to jakoś wyluzowałam. Zresztą moja koleżanka ma 3,5 miesięcznego brzdąca który przez całą ciąże miał być Karolinką a jest Karolkiem:-D
reniuszek nie tylko ty masz temp, ja juz mam prawie wszystkie ciuszki w rozmiarach 56 i 62 cm bo mnie cały czas obdarowują :tak::-)
kasiagaw najważniejsze że nic się nie stało ani wam ani tej kobiecie. Mam nadzieję że humorek już lepszy:tak:
Dzisiaj mam mega plany, muszę posprzątać, pranko zrobić, zakupy zaliczyć i obiadek ugotować. Ciekawe ile z teo planu wykonam:-D
 
izka nie zaczynaj prosze ze smakołykami od rana bo
ja dzis mam sie uczyc a nie o jedzeniu myśleć ;) na 15.30 mam egzamin, 3majcie kciuki moze to pomoże :p

vilmaq no to super ze kolanka sie wzmocnily..! dzidzia lubi kolysanie :tak:

co do becikowego to jak piszecie- niby nic a jenak cos, ten wozek chociaz czy inne drobiazgi.. jak tak dalej pojdzie to my nie bedziemy mieli refundacji na leki i zadnej pomocy od państwa, ale są to bedziemy płacić zeby ratować państwa "euro" i Grecy i Włosi bedą sobie żyć jakgdyby nigdy nic ze swoimi ulgami, sjestami etc.... grrrrrr

ziewaczka &&&&& !

mama_mia no widzisz jak to jest- glowa rozumna zeby sie nie nastawiac na nic a serce drugie, a potem rozczarowanie. ale o taaaaaak mocno 3mam kciukasy. od juz do soboty .! super ze sobie M sie otworzył i powiedział co go gryzie.
ja od tygodnia mam straszydlo w domu postaci teściowej. pisałam wam juz wcześniej ze chodzi jak chmura gradowa z piorunami, ale eMek taki wściekły wczoraj bo jego brat zagadel z mama o co jej chodzi i sie okazalo ze na maxa obrazila na mnie i na eMka ze tydzien temu poszlismy na saune i jej nikt o tym nie powiedział, a jej akurat raz na 100 lat (dosłownie) zachcialo sie zupę ugotować.. ale skleroze ma niezła, bo wtedy przez wyjściem pyta sie mnie - po co mi ta torba wielka do pracy? no to mowie ze idzieMY z moimi rodzicami na saune pracy. no kurde mac :/
EMek wściekły chce sie wyprowadzać, ale mnie masakrycznie meczy taka atmosfera w domu. teraz tez siedzi w pokoju i słowem sie nie odzywa - cyrk po prostu..

g_agnes zazdroszcze..! ja czekam az moje odrosna nabtakie dlugie za plecy, a jak ostatnio zrobiłam sobie sama odrosty to juz po tyg znowu jaśniejsze sa.. ciaza i jej uroki ;)

karina &&&&& ..! :)

stokrotta moj tata tez zawsze miał cały babiniec i nawet 3 zwierzęta płci pięknej, ale teraz ma za to 3 wnuków i tylko zaciera ręce na 4-go z mojej strony ;) ale jakas tradycja e rodzinie musi byc, wiec zobaczymy juz moze za tydzien, bo ginek mowil ze mam byc za 4 tyg, wiec na polowkowe pojde do takiego tańszego pod domem, gdzien USG za
70 zł, jesli za tydzien nic nie podejrzymy. a moze pójdziemy na 4 d? zobaczymy :)

augustynka auc..!!! ja na poczatku ciazy reke do piekarnika wsadzilam, bolało jak cholera ale kupiłam masc TermCool i chwilowa ulga i ladnie sie zagoiło.

idę usmazyc nalesnika na śniadanie a potem nauka - blech..!!!
 
Witajcie,

augustynka aauu, aż mnie ręka rozbolała jak przeczytałam Twoją historię, dobrze że poszłaś na IP i że juz lepiej :tak:

Stokrotta ja powiem tak, mój gin jest chyba dość zapobiegliwy, wiec mi nie wolno w ogóle seksu uprawiać, mam się pytać na połówkowym czy sytuacja sie na tyle poprawiła że można zdjąć szlaban, do tego zakaz na kąpiele w wannie, bardzo sie oszczędzać, unikać schodów, kucania, zakaz noszenia i dużo odpoczywać. Tylko ja w związku z tym nieszczęsnym łożyskiem miałam krwotok i krwawiłam 3 tygodnie wiec sytuacja trochę inna i bardziej ryzykowna. Jesli on Ci nic nie powiedział to może u Ciebie łożysko nie zagraża tylko jest po porostu niżej, a to się zdaża i ono wędruje do góry. Bo u mnie było równiutko na dole i uciskało na szujkę i spowodowało rozwarcie, ale to nie jest częste...się rozpisałam.
 
Sonisia to trzymam kciuki za egzamin, egzaminy paskudna sprawa bleeeee, a tesciowa no coz, wstretne straszydlo, dobrze ze moja mieszka na innym osiedlu bo bym chyba oszalala jakbym ja miala codziennie widziec;p
 
Powiem Wam że ja mieszkam z przyszłą teściową i czasami takie chocki odprawia że wszystkiego się odechciewa;/
Jak sie ma możliwość to najlepiej mieszkać samemu.
 
taaaaaaaaaak tesciowa dobra rzecz ale jak jest daleko i można do niej zadzwonic z własnej woli raz na jakiś czas!
Boję się tylko tego że też kiedyś będę teściową - mam tylko nadzieję że nie taką jaką jest moja (!) :no:
 
Witojcie! :-)
kasiagaw - zazdroszczę wanny... Już nie pamiętam kiedy ostatnio wylegiwałam się w kąpieli... Nasza łazienka niestety niezbyt duża i mamy tylko prysznic:crazy:
A przygody samochodowej z babcią to nie zazdroszczę.. Wyobrażam sobie jaki to był stres! Oczy trzeba mieć dookoła głowy normalnie. Współczuję..
Ja ostatnio niebyt dużo jeżdżę za kierownicą sama, tylko jak muszę. A tak to zawsze z kimś się zabiorę, ale jestem nieznośnym pasażerem :-p ciągle mam jakieś uwagi, a najczęściej: Zwolnij trochę, tylko nie hamuj raptownie, a stopniowo, itp...
zawiszka - witaj witaj!
Wypróbowałam Twój sposób ze słuchawkami. Ale niestety moje jelita są nad wyraz hałaśliwe, więc wysłuchałam sobie ich w całej okazałości i krasie :-D a dzidziolka nie potrafię wyczuć... ale będę dalej próbować
Lila - również witamy nową kwietnióweczkę:-)
reniuszek - gratuluję zakupu wózka, jak się zdarzyła okazja to trzeba brać :tak:
stokrotta - serdecznie gratuluję dziewczynki!!!
madziaka - myślę, że te chusty to jest fajna sprawa :tak:nie są drogie, więc myślę, że też sobie kupię. Gdyby się jednak nie sprawdziły, to oddam komuś w prezencie i już
ziewaczka - ja często borykałam się z anemią w młodości. Dlatego teraz się obawiałam, że w ciąży strasznie mi spadnie hemoglobina, ale na razie jest nieźle :tak: Pewnie masz niewielką anemię i lekarz zaleci spożywać produkty, które mają sporo żelaza albo przepisze żelazo w tabletkach. Nie martw się, z tego co słyszałam, anemia to częsta przypadłość ciężarnych, ale nie taka groźna. Tymczasem wcinaj morele suszone ;-)
sonisia - a ja oglądam House'a :-D
A wizytą się nie przejmuj, ważne, że z dzidziolkiem wszystko ok :-) już niedługo odkryjesz kto tam się chowa, tylko my babki takie niecierpliwe, wiem coś o tym aż za dobrze! :-D
powodzenia na examie!
augustynka - ujjj! musiało piec strasznie. uważaj na siebie moja droga! szkoda łapek!
 
reklama
Witajcie,
Madziaka ja nosiłam młodego od maleńkości w chuście niemal do czasu aż zaszłam w ciąze. Na poczatek potrzebna jest chusta elastyczna - dużo łatwiej się dociaga. Potem już używamy tkanej , która jest bardziej sztywna i nie spręzynuje przy starszym dziecku. Najlepiej kupić używaną chustę , która jest już tzw. złamana , czyli bardzo miękka przez użytkowanie , prawnie , prasowanie.
Sonisia zalezy jakie chcesz nosidło kupić. Tzw, wisiadła np. Babybjorn to ogromna krzywda dla dziecka. Polecane są nosidła ergonoimczne , w którym dziecko utrzymuje pozycję"żabki".
Najlepiej jednak nosidło stsosować od około 6 mscy. Mój M z dumą młodego w chuście nosil.
Polecam spotkania KLUBU KANGURA. Organizowane są w wielu miastch w Polsce.

kasiagaw dobrze , ze sie nic nie stało. Tulę mocno!!!
Augustynka niech się rana szybko goi!!!:tak:
my już mamy się lepiej , ale jeszcze dziś zostajemy w domu.

Stokrotta gratuluje !!!!
Sonisia powodzenia w nauce!!!!!!!!!11
 
Do góry