reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

witajcie:-)
Afi- odnośnie ruchliwości dwojaczków to rzeczywiście jest tak jak podejrzewasz, że jeden to taki przebierający nóżkami(Piotrus), a drugi leniuszek(Franek):-) początkowo kopał tylko Piotrus i trochę sie martwiłam o drugiego szkraba. na szczęście Franek został chyba zmotywowany przez brata i coraz częściej daje o sobei znac:-)no i zauważyłam też, że Franek kopie zazwyczaj po Piotrku, może to przypadek, ale kto wie, może z Piotrusia będzie taki mały prowodyr hhehe:-) a co do Twoich marzeń o bliżniętach, to hmmm niezbadane są wyroki i może kiedyś hehhee:-)

vilmaq- przydarzyło Ci się to, czego ja się codziennie obawiam schodząc ze schodów. mam nadzieję, że Twoje kolana wybaczą Ci ten upadek:-) obchodz się z nimi teraz delikatnie!
stokrotta- no brawo, wesoły babiniec się Wam szykuje:-) a jak tatus zareagował?
kasiagaw- dobrze, że masz taki refleks. wyobrażam sobie jaki to stres. ja po głupim uderzeniu w nasyp na początku ciąży, do dnia dzisiejszego unikam prowadzenia pojazdu. wiem, że to neidobrze, bo z dnia na dzień będzie mi coraz trudniej się przełamac:-( Tobie więc życzę, żebyś wsiadła jutro do autka i wyruszyła w miłą pzejażdżkę, bez żadnych niespodzianek:-) no i spokojnej nocki:-)
sonisia- głowa do góry:-) myślę, że operator kamery będzie wierny Waszej produkcji filmowej i po wczorajszych zdjęciach próbnych , kolejne pójdą Wam lepiej:-) a co do dzidziulka - niestety gwiazdy filmowe lubią kaprysic :-) ja podejrzewam, że to jednak będzie dziewczynka, taka mała księżniczka ze swoimi małymi fochami:-)
izka01- dwudaniowe obiadki- to coś co robi na mnie imponujące wrażenie:-) i te gołąbki, ja niestety nie potrafię ich robic:-(a po Twoim poście mam na nie ochotę:-)
porannakawa- ładny musi byc z Ciebie diabełek w snach Twojego męża:-)

co do zmywarki, to jest ona u nas niezastąpiona (pomimo tego, iż jest nas2), chociaż przyznam, że nie cierpię jej załadowywac, bo podobnie jak sonisia wydaje mi się ona obrzydliwa, i żadne extra tabletki i odświeżacze do zmywarek tego nie zmienią, że zmywarka mi po prostu śmierdzi:-) na początku ciąży nie mogłam do niej podchodzic:-)
a jeśli chodzi o magnez, to ja biorę, i widzę poprawę, nie łapią mnie już skurcze u nóg i czuję się bardziej zrelaksowana, no i brzuchol nie jest taki twardy i napięty:-)
 
reklama
Darucha-ja zazwyczaj robie obiadki raz na dwa dni wiec zwykle nie gotuje codziennie, a czasami jak pracuje to malzon cos kupuje po drodze albo gotuje albo gdzies jemy na miescie takze to nie codziennie mi sie zdarza :-) A swoja droga wlasnie teraz dopiero pomyslalam jak to musi byc fajnie z dwojeczka w brzuszku, czy wy dziewczyny naprawde jestescie w stanie odroznic jednego bejbusia od drugiego? To musi byc czad :-)
Golabki wyszly pierwsza klasa. Przymierzam sie do sernika lub rogalikow ale to juz nie dzis, moze jutro sie zato wezme. W tej ciazy zdecydowanie polubilam gotowanie, ostatnim razem nie mialam az takich checi :-) Chodzi jeszcze za mna bigos i grochowka.
 
Dzień dobry kochane!
Dziękuję wam za troskę jesteście nie zastąpione :* na szczęście wstałam rano i zgięłam kolana to dobry znak bo przeważnie po przesileniu albo uderzeniu blokują się i ani zgiąć ani nic. Także jestem dobrej myśli, może dzidzia dogadała się z moimi kolanami co by mamusia mogła spacerować i bujać :-):-) Wczoraj wieczorem wydaje mi się że czułam ruchy... wydaje mi się mam nadzieję że to to, takie delikatniusie :) ale musze wykorzystać pomysł ze słuchawkami :)
kasiagw ale się musiałaś bidulko najeść nerwów :( dobrze że się nic nie stało, coś nad Tobą czuwa. Bądź dobrej myśli :* i przede wszystkim nie denerwuj się !!!! Już jest dobrze.
sonisia - domyślam się że jesteś rozczarowana, ale za tydzień pójdziesz jeszcze raz i będzie dobrze! może ta no-spa go/ją za bardzo rozluźniła że aż usnął w ulubionej pozycji :)
Witajcie nowe kwietniówki :)
A co do becikowego i ulgii to jest jakiś śmiech na sali... Ja wiem że to w sumie żadna pomoc taka jednorazowa (mam na myśli becikowe) kurcze ale to jest praktycznie nowy wózek! I oni chcą to teraz w niecały miesiąc przegłosować bo z tego co czytałam chcą je zabrać (a w zasadzie bardzoooooo ograniczyć - no ale ten kto ma prace pewnie przekroczy próg) od 2012 roku :(. Mam tylko nadzieję że będą tak głosować i forsować jak wszystkie inne ważne ustawy i zmiany czyli kolejny rok i tak naprawdę może coś się im jeszcze odmieni. Dodatkowo zobaczcie jak oni mydlą nam oczy. Nie tak dalej jak wczoraj, czytałam że prezydent chce się osobiście zająć sprawą polskich rodzin i wspierać politykę prorodzinną i w tym celu będzie rozmawiał ze specjalistami i przygotowywał programy pomocy - no kurcze! zabranie becikowego i ulgi to pierwszy krok(!) idioci - przepraszam ale normalnie krew zalewa...
 
ehh z tym becikowym i ulgami to akis cyrk, kaza rodzic dzieci, bo przyrost juz ujemny a dla tych dzieci nic nie chca dac, malo ktora z nas chyba sie zalapie na becikowe, bo pewnie wymysla jakies nieziemsko niskie progi, no ja sie na pewno nie zalapie, bo u nas bedzie prawie tysiac na osobe jak sie dzidzi urodzi a jednak by sie przydalo na jakies fajne ciuszki, zabaweczki itp:D

Vilmaqu buuujac dzidziusia, a co myslalas ze Ci sie upiecze, nie ma tak dobrze;)

W ogole dzis cichych dni dzien drugi, wczoraj cos ugryzlo mojego eM i sie sfochowal, no coz, kiedys sie zawsze odfo****e, a ja sobie tym glowy nie zawracam, bo dzis mam USG polowkowe:)))))) zjem czekolade, zeby malenstwo zechcialo sie powiercic:) odebralam wczoraj morfologie i wynika z niej ze mam anemie, ciekawe co lekarz poradzi, ma ktoras z Was moze anemie? jaka macie hemoglobine, czerwone krwinki i hematokryt?
 
Dzień dobry wszystkim:-)

vilmaq masz racje idioci bo nie ma innego słowa, mam nadzieje ,ze sie opanuja troche

sonisia trzymam kciuki,żeby Twoja kruszyna na tej wizycie współpracowała z mamusia :tak:
ja widziałam swojego dziecia w środe zeszła, ale teraz w sobote mam połówkowe w 3d i mam nadzieje,ze zobacze buźke i bedzie co na ta płytke nagrac, i choc wiem ,ze nie powinnam to jestem tak nastawiona,ze szok

agata zdrówka dla córki

Ziewaczka powodzenia na wizycie
A ja jakas oczyszczona po wczorejszym wieczorze. Troche pogadałam z moim M co nie jest łatwa rzecza, bo to taki typ który bardzo zamkniety w sobie. Przyznał sie ,ze boi sie jak poradzi sobie kiedy bedzie dzidzia, że jest przerażony czy bedzie umiał kochac tak samo mocno bo przecież teraz córka jest najważniejsza. Ale mysle,ze to chyba normalne, bo ja tez mam takie obawy, ale przeciez to wszystko przyjdzie samo. Ja czuje moje maleństeo, widze je na usg a on nie ma takiego komfortu i zyje jakby obok. przed tem był na każdej wizycie ale w tej ciazy sie tak nie da. Pracuje do późna, lakarz przyjmuje w innych godz. ale w sobote razem jedziemy na połowkowe. Usłyszy serduszko, zobaczy to troche dotrze do niego. Uff wygadałam sie :zawstydzona/y:
Miłego dnia kobietki.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)

Ja na chwilkę, bo w pracy siedzę;-) Nakręcona jestem od rana, bo mamy dziś wieczorkiem wizytę:-)mam nadzieję, że wszystko będzie z maleństwem OK (i że wszystkie wyniki będą OK:-))
Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
 
reklama
Witajcie kochane:happy:
Wszystkim dziękuję za gratulacje. Ja się bardzo cieszę, że będzie córcia, choćby ze względu na to, e między dziewczynkami będzie mała różnica wieku tj. 21 miesięcy i mam nadzieję, że będą się przyjazniły.Emek nastawił się dość mocno na chłopca, ale przyjął to z honorem tzn powiedział, że następnym razem będzie chłopczyk:-D Ale ja więcej dzieci już nie chcę, więc będzie musiał się zadowolić swoim jednym synkiem- rodzynkiem.
Przepraszam, że tak króciutko odpiszę i znowu tyle kochanych kwietniówek pomine w poście, ale muszę do pracy zaraz zapylać.

Kasia ja takie problemy z koncetracją za kierownicą też miałam jakiś czas temu, nawet do stłuczki niestety doszło.Wydaje mi się, że teraz jest już lepiej, ale jak czuję się gorzej to po prostu nie wsiadam do samochodu .Po zmroku sama nie jezdżę, chyba , że mam druga parę oczu w postaci mojego M.

Sonisia szkoda, że nie udało się rozpoznać płci:-( A na połówkowe się nie wybierasz? Byłaby sposobność, żeby malucha znowu podejrzeć

Vilmaq Co oni znowu wymyślili??? Jaja sobie z nas robią... Piękna polityka prorodzinna.:confused2: a zarazem Super zachęta to posiadania kolejnych dzieci... Przedszkola i żłobki już podnieśli, leki od dzisiaj drożeją, potem ulgi i becikowe. W naszym pięknym kraju, żeby mieć choćby trójkę dzieci niedługo trzeba będzie być milionerem

Julianna Gin. wczoraj stwierdził, że łożysko jednak mam nisko i mam pytanie z tym związane, bo jakoś z głowy mi to wypadlo i nie zapytałam.Czy ty jak miałaś nisko łożysko miałaś zakaz przytulanek z M?

Przepraszam, że tak krótko, w pracy mi długo nie zejdzie i po południu na pewno większą aktywnością się wykażę.:tak:
 
Do góry