reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie kochane.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady i pocieszenia w kwestii wysypki Szymona. To faktycznie nie była Różyczka bo wysypka już zniknęła, tylko ta utrzymująca się gorączka mnie zastanawia:confused: Augumentin to pochodna Penicyliny, a z tego co wiem to masa ludzi jest na nią uczulona. M.in. moja teściowa, może odziedziczył to po niej...
Zrobiłam sobie badania na rożyczkę tak na wszelki wypadek , do tego toxo i kilka innych i znowu 200 zl z porfela wyfrunęło:crazy:

Darucha czyli jednak jest coś na rzeczy z tą koncentracją w ciąży... Współczuję, bo co innego kupić używane częśći do mojej staruszki- 9 letniej Lancii, a co innego, do nowego auta. Na pewno sporo kaski Was to kosztowało. Mam nadzieję, że Twój M nie rozpaczał zbytnio;-)

kasia i przez Ciebie popołudni w kuchni spędzę;-) Smaka mi narobiłaś na sałatkę warzywną straszniego. :tak:

nusiakalisz Witamy:-)

afi Ja widzę, że my tu na BB jakieś nadprzyrodzone zdolbności mamy. Za każdym razem jak komuś życzymy zdrówka to zaraz dochodzi do siebie;-) Cieszę się, że czujesz się już dobrze.

vilmaq gratuluję synka.

ziewaczka fajnie , że ze zdrówkiem już ok.

MIłego dnia dziewczynki;-)
 
reklama
.. Dobrze, że z brzuszkiem OK,jeszcze trochę i już nie będzie się dało zapomnieć o tym, żeby na nim nie leżeć
pepmum.gif
...
A to rzeczywiście nie powinnyśmy spać już na brzuchu? Ja się przyznam, że tylko tak w tej chwili potrafię zasnąć i póki brzuch jeszcze na to pozwala to śpię na nim. Są jakies przeciwskazania na naszym etapie ciąży?

Stokrotta - też trzymam kciuki, żeby to było tylko uczulenie. Mój D po penicylinie, jako dziecko zaliczył wstrząs anafilaktyczny, z którego ledwo go odratowali.

Ja Marysie dzisiaj odwiozłam do żłobka, sama miałam zrobić zakupy, posprzątać chate i zrobić obiad. Ale nic mi się nie chce :( Brak mi mobilizacji do wszystkiego. Mam nadzieje, że to tylko przez pogodę.
 
cześć kwietnioweczki,
widzę ze na chwile was z oka nie mozna spuścić bo do nadrobienia 1000 stron! :) nie dam rady każdej z was odpisać, ale co pamietam -

augustynka kłótnie przed ślubem to standard, nawet ksiazkowo! ja tez miałam wyobrażenia ze go najpiękniejszy okres w życiu, wspólne przygotowania itp, a wyszło na to ze chodziłam wkur***na na wszystkich iialam pretensje, bo wszystko organizowalam tylko ja i mama i to w ciagu 2 miesięcy, wiec ciśnienie na maxa. ale tydzien przed ślubem zawinelam sie z M do babci na swieta i zostawilam resztę mojej cudownej mamie i wrocilam odprezona a w dniu slubu zakochalam sie na nowo (mam tak średnio raz na poł roku ;)

stokrotta super ze wszystko s porządku, ale sie stracha najadlas! tak ja z przy moich siostrzencach..

vilmaq to wesele sie udało..! do 3 to szacun, bo z tego co czytam to na codzien my wszystkie szybko odpadamy ;)

witam nowe kwietniowki! super ze jet nas coraz wiecej.

stokrotta i darucha nie straszcie mnie z tymi autami, bo ja codziennie robie min 50 km bo ciagle cos zalatwiam i teraz to aż sie boje kiedy i ja w cos przywale ;(
ale ja z kolei nie umiem sie poprawnie wyslawiac wieczorami, to moze u mnie tak sie objawia :p

ziewaczka na sesje zdjęciową moze wybierzcie jakies fajne klimatyczne miejsce, zamknięte (zeby było ciepło i nie padało). wiem ze mozna cos fajnego poszukac, czasem odpłatnie albo jak my w sadzie za butelkę wina :) podpytaj sie fotografa, moze bedzie miał ciekawy pomysł.

sorki ze zniknelam na prawie cały weekend, ale był to jeden z gorszych :(
w sobote raniutko teściowa wyjechała na urlop, moj M na uczelni a ja miałam zle przeczucia co do naszego pieska (a raczej teściowej ktora od tygodni płacze i jeździła z nia do weterynarza na zastrzyki wzmacniające) i piesek zdech mi na rękach. musiałam zając sie tym, gdzie ja zakopać, posprzątać po niej mieszkanie i wszystko na mojej głowie.

teściowej nie mówiliśmy, bo tylko zepsulibysmy jej urlop ale cieżko jest ja oklamywac jak sie codziennie dopytuje jak piesek. echh
miała 14 lat wiec wszyscy bardzo do niej przywiazani. także ciagle cos.

miłego dnia dziewczyny, idę wmusic w siebie śniadanie.
 
Cześć Dziewczyny i znowu po weekendzie, wszyscy gdzieś pędzą,a ja tylko po domu się mogę pokręcić
mietla.gif

Darucha- współczuję stresu związanego z autkiem
Nusiakalisz- witaj wśród kwietniówek, trzymamy kciuki za badania
Afi-cieszę się, że Ci już lepiej
Nefretete- jeśli chodzi o dzidzię, to jest chroniona przez wody płodowe, ale bardzo wiele kobiet odczuwa dyskomfort podczas leżenia na brzuchu nawet we wczesnej ciąży-wtedy na pewno nie jest to wskazane.
 
Julianka-ale lepiej się już czujesz? Kiedy masz wizytę? Może już za niedługo będziesz mogła chociaż po domu pochodzić-życzę z całego serca.
 
hej laseczki.
chciałam napisac, że jestem i czytam. ale jakiś humor kiepski chyba mnie dopadł..
wydawało mi sie, że dwa tygodnie temu w środe poczułam jednego dzidziusia, a w sobote drugiego..czułam to przez kilka dni, a teraz cisza..nie bede pisała jakie mam mysli..w czwartek wizyta, mam nadzieje, że wróce z dobrymi wieściami..
 
hejka;)


dziekuje za Liczne wiadomosci na poczcie;) LISTA uzupełniona...i błędy poprawione...:) przepraszam za Nie....czasem sie przytrafią Mi.:*

wczoraj Powiedzieliśmy Rodzicą M. o 2 ciąży....ich reakcja....obojętna aż mi żal M. bo On ma jeszcze 3 rodzeństwa....i właśnie On jest na ostatnim miejscu....a wsumie nie ma co sie dziwić jak już mają 5 wnuków....

Magda85-gdańsk-na kiedy masz tp.?? to cie tez dopisze do LISTY:)
 
Magda85-na pewno jest wszystko w porządku, te ruchy jeszcze mają prawo być czasem na tyle delikatne, żebyś ich po prostu nie czuła.
Emama- nie martw się reakcją teściów, jak się maluszek urodzi, to będą jeszcze piskać z radości.
 
reklama
Emama - nie którzy tak mają, że muszą coś przetrawić aby okazać trochę emocji, na pewno będą się cieszyć...
Magda85 - nie martw się przecież ruchy w tak wczesnej ciąży są słabo wyczuwalne, w czwartek wizyta głowa do góry wszystko będzie dobrze!!!
augustynka zgadzam się z dziewczynami kłótnie przed ślubem to standard, jeszcze chwilka i będziecie mieli to za sobą:)
Afi - super że już się dobrze czujesz, bo pogoda nie nastraja pozytywnie :(

przeczytajcie sobie artykuł nasze rozkojarzenia to nie wina ciąży
Ciąża obniża inteligencję? - www.mamazone.pl

miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry