reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

!! Wyszedł ząbek !! :-D boshe co za ulga! W końcu znam przyczynę nieprzespanych nocy ! :-)
Tradyjnie o 4 nad ranem przekładam Jaśka do mojego łóżka i próbuję go utulić do snu.. nic z tego. Zaczynamy się "bawić", synek odkrył że ja również mam ręce i zaczął wpychać do buzi moje palce. Najpierw ssał, a potem zaczął przygryzać i wyczułam kłucie!! :szok: Zerwałam się na równe nogi, zapaliłam światło i poleciałam po łyżeczkę! Pukam i stuka! :)

A teraz zaczynam się zastanawiać, jak to będzie z karmieniem piersią przy tych ostrych ząbkach.. a ja się wczoraj zastanawiałam co to za krwiaczki małe mi się zrobiły na sutkach :confused:
 
reklama
Adasza to chyba pierwszy kwietniowy zabek!! Gratulacje:-)

Karina nam instruktorka mowila zeby dmuchnac dziecku w buzke przed zanurzeniem bo ono nabiera wtedy powietrza i nie zanurzac dziecka z pionu bo woda do noska naleci tylko z poziomu ruchem 'wahadlowym'(czyli dziecko jest twarza do wody i najpierw zanurzamy glowke potem reszte cialka) kurcze ciezko mi to wytlumaczyc, mam nadzieje ze rozumiesz:-D no i po wynurzeniu brawa, pochwaly i przytulenie:tak:

My juz po porannym spacerku, synek zjadl i spi dalej a ja sie kawkuje.
 
Witajcie,
jutro Antek ma pożegnanie z klubikiem a potem od poniedziałku już przedszkole.
Ciekawe jak to bedzie.
Ala to coraz większy klops;-) wciąż na moim mleczku a rośnie jak szalona;-)
Basiek wklejaj fotki- może sobie coś upatrze ;-)
Adasza gratuluje ząbka

U Was tez tak ciepło? fantastyczna pogoda . Zauważyłam dziś pierwsze spadające liście. Z radością czekam na zime. W końcu nadrobimy zeszły sezon narciarski:tak:
 
Emilia ja chyba ostatni raz w piżamie o 13 byłam jak Zosia była w brzuchu:-D:-D

Ewula jak ja Wam zazdroszczę mieszkania nad morzem...serio!!!

helena ja też nie mam czasu na nic!:tak::tak:

_agata i co zrobiłaś z włosami? Jakiś kolorek? Ja też muszę mojego boba odświeżyć, ale coś nie umiem się wybrać!

karina my też na początku kąpaliśmy Zośkę co 2 dni, a przy naszych wyjazdach co chwilę gdzieś i przy takim skwarze jak dziś to jednak kąpiemy codziennie...

adasza ale czad z tym ząbkiem! Gratulacje:)

martolinka powodzenia dla Antosia w przedszkolu :* Mi szkoda żegnać się z latem, ale jak pomyśle o nartach i o tym, że Mama zgodziła nam się zostać z Zośką na weekend w styczniu, to już chcę zimę i narty. Tym bardziej, że nowe narty były jeżdżone tylko jeden dzień:(
Super, że Alusia tak rośnie - widać mama dobrze się odżywia.

U nas ciepełko niesamowite. Właśnie wróciliśmy ze spacerku. Mała dziś przekimała całą noc. Jak zasnęła około 20:30, to się obudziła po 7. I teraz przez to za chwile ma karmienie, więc chyba ją będę kąpać koło 21. :szok::szok:

Tak przy okazji. Co ile Wasze dzieci jedzą? Bo Zosia wydłuża sobie przerwy między karmieniami. I teraz jemy już nie co 3 ale co 4 godziny.

A moja Bąbolada dziś dostała łyżeczkę marchewki. Minę miała nietęgą:-D:-D Zobaczymy jak jutro pójdzie...:)

Miłego wieczorku:*
 
adasza jakie Jaśko miał objawy przy ząbku??? mój mały zaczął się straszliwie ślinić(kapie z buzi), gryźć wszystko co popadnie i ma niezidentyfikowane ataki dzikiego płaczu:szok: coś dawałaś jakiś żel albo czopki???
 
reklama
helloł..
niestety nie jestem w temacie co u Was, bo mi sie wszystko znowu pokickalo. jak w jakimś horrorze normalnie :angry::baffled:

jednego dnia zobaczyłam w koryarzu mokra plamę na ścianie lazienki, na drugi dzien było dwa razy tyle i zawolalam hydraulika. okazało sie ze moj ostatni fachowiec, który przyszedł poparawiac fuszerki po pierwszym, nie zaizolowal mojej łazienki i pęknięta uszczelka narobila tyle szkód ze szok :O. mam dosłownie rozmoczony gips ze ścian (błoto ;), grzyb pod cała wanna i bóg wie co jeszcze, bo saczaca sie woda wplywala pod podłogi i pod ogrzewanie podłogowe. generalnie syf malaria :O:O

wiec afery z ostatnim fachowcem (dzieki Bogu za nie zapłaciliśmy mu całości bo miał jeszcze robic inne poprawki!) i dojdzie do tego ubezpieczenie którego tak chętne nie bedą chcieli wypłacić no i brak łazienki (rózmontowany prysznic i wanna)
nie wprawia mnie w zachwyt.
jestem w punkcie wyjścia.
po raz 3 będę miala kladziona łazienkę...
najgorsze ze w mieszkaniu znowu syf i pył, ja z malutkim będę sie musiała przeprowadzić do teściowej na jakis czas.. a myslalam ze słowa "remont"
nie wypowiem przez długi czas.......! :(:(:(

ale z innej beczki - maly miał drugie szczepienie i moj mężczyzna nawet sie nie zorientował tylko czarowal panią uśmiechem :)

waży 7390 i ma 68.5 cm :happy: czy to duzo..? ile mierza wasze dzieciaczki?

pediatra poleciła nam wprowadzać jedno skladnikowe warzywka/owocki a na noc kaszkę ze wzgl na nieprzesypiane noce.. i to kaszkę z lyzeczki..!!!
czy któraś z Was tak robi....???????

pierwszy raz malutki zle spał, ale moze było to tez po szczepionce (nie pomyślałam i zaserwowalam mu dwie "atrakcje" jednego dnia..)
a dzis drugi raz mu dalam i zladl pol miseczki gęstej kaszki z lyzdeczki a reszte rozrobilam z woda i bru wypił sobie reszte z butli przy której odplynal.. (czy to nie za duzo.....? :confused)

ja mam lekkiego dola bo czuje ze toto początek gory i zaraz moj malutki synek bedzie jadł obiadki, cycek pójdzie w zapomnienie i ani sie obejrze jak bedzie juz dorosły ... głuptas ze mnie ale nie mogę..!

na dodatek przez ostatnie dni bru zaczął sie szybko irytowac na swoje zabawki/gryzaczki gdy składa je do buzi i dzis wypatrzylam na dziasełku malutka biala kropke.. moze o zabek mu idzie i stad rozdraznienie i jeszcze gorsze spanie.......? (dzis od 3 do 4.30 oczy jak 5 zł. ze o 4 innych pobudkach nie wspomnę :baffled:)

no jak widzicie mam gorsze dni, ale bru za dnia wynagradza mi wszystko ! zakochana jestem po uszy :):)

pozdrawiamy z brunkiem !
 
Ostatnia edycja:
Do góry