reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kivinko załatwię namiary na dobrego zaklinacza deszczu :-D:-D A tymczasem znalazłam na YouTube szum wodospadu - też może zadziała :-D
Olek na pierwszy dzień dziecka dostanie porcję mleczka o smaku bananowo-marchewkowym, bo się właśnie objadłam bananami i surową marchewką :-D
Aha nikaa z tym drugim dzieckiem to weź korektę, że nie wszyscy mają z górki, ja się np. jakoš nie załapuję na taryfę ulgową ;D i znam co najmniej kilka jeszcze takich przypadków :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
rekinasia juz chcialam pytac gdzie takie mleko dla niemowlat sprzedaja bo sama bym maksowi dala gdyby mozna bylo :D a ze ja niecycowa... to wiesz ... ;)
 
Chyba rzeczywiscie nasze maluchy coraz bardziej ułożone bo ruch na bb wzmozony. Chyba ,ze to my mamy dochodzimy do wprawy:-) Choc mnie daleko raczej do tego bo w starsza córke diabel wstapil, chyba diabel zazdrosci ,ze nie mam dla niej czasu w ogóle. :zawstydzona/y: Heh. jeszcze troche i z górki bedzie. W koncu załatwiłam dzis chrzciny , na 21 lipca:szok: w szoku byłam bo mialam nadzieje szybciej ale trudno. Garnitur dla młodego zamówiony, została kiecka dla mnie. Mimo ,ze zostały mi 3 kg do wagi sprzed ciazy to moja opono-fałdka wokól brzucha dyskwalifikuje wiekszosc kreacji:wściekła/y:

rekinasia ja tez zwatpiłam jak przeczytałam o tym mleku :-D
 
Moje dziecko samo sobie prezent zrobiło ... i ani razu dzisiaj nie zapłakało :tak: jest pogodne jak nigdy dotąd :-) Przy okazji i ja na tym skorzystałam :cool2: Oby mu tak już zostało !
Cycek dokładnie co 3h, pomiędzy aktywność 1,5h i 1,5h spania... chyba wstąpił w niego ANIOŁ :-D
 
A mojemu Felkowi na dzień dziecka zafundowałam pół godziny płaczu za niecałe trzy stówy :) Prawdziwa okazja ;) Bidulek, akurzt na dziś miał ustalone szczepienie na pneumokoki... Teraz śpi słodko, ale przed godziną... Miejmy nadzieję, że nocka spokojna będzie.
Poza tym na dzień dziecka muszę mu zakupić jakieś nowe pajacyki, szperam teraz po allegro.. Bo koleżka waży już 5,5kg (2,5kg do przodu) i urósł 10 cm od urodzenia!!! :szok: Ma już 63 cm!!! I wszystkie nogawki za krótkie!!! Oj wzrost po tatusiu odziedziczył :)

Przy okazji: znalazłam ostatnio stronkę, niezbyt zgrabnie skonstruowaną, ale z mnóstwem ciekawych informacji. Polecam :
Rehabilitacja niemowląt - Elżbieta Szeliga
 
madziaka78 odnośnie ciuszków - są teraz promocje w 5 10 15, wczoraj przejrzałam sklep internetowy; może Ci się przyda skoro chcesz coś kupić :-) w endo też są promocje, ale tam już jest drożej
 
A Maks z rana jak zawsze swiezy i wypoczety domagal sie placzem zeby poustawiac mu zabawki dookola, wlaczyc karuzele i muzyczke bacha i odejsc jak najdalej od niego- bo zajety ..... potem bedzie placz i trzeba bedzie zmienic otoczenie na hustawke .... no a jak sie znudzi to zacznie ryczec i do spania :) a ja w wolnej chwili pisze . dawno tutaj nie zagladalam i mam zaleglosci.... ale z tego co widac kazda z nas przezywa podobne historie :)) popodlaczam sie do was w miare mozliwosci i sil :)
 
madziaka78 no to prezent pierwsza klasa dostał Felek:-D Jak nocka po szczepieniu?

reniuszek
Maksiu dość prosty w obsłudze widzę;)


Ale tu dziś cisza...młody poszedł drzemać to wpadłam plotki poczytać;)
Mam do Was dziewczęta pytanie...niedługo przyjdzie mi odwiedzić mojego 5 letniego chrześniaka i jego rodzeństwo(bliźniaki- chłopiec i dziewczynka 1,5roku) i mam problem z prezentami:dry: z mamą dzieciaczków nie mam kontaktu więc nie mam jak zapytać co maluchy mogłyby dostać, a z resztą i tak pewnie powiedziałaby że nic... Nie wiem co się dzieciom w takim wieku kupuje(jeszcze:-D), no i nie chciałabym zbankrutować. Macie może jakieś pomysly? mogłybyście mnie nakierować?
 
reklama
U nas nocka po pneumokokowym prezencie na dzień dziecka -masakryczna... Felek gorączkuje, prawie nie spał, popłakuje, brany na ręce krzyczy jak przy kolce... Nad ranem nie wytrzymałam i podałam mu paracetamol, mimo iż temperatura nie skoczyła powyżej 38,5... Dzięki temu pospał 1,5 godziny... Teraz drzemie po dwóch cycach, ale co chwilę stęka, przeciąga się, macha rączkami, kwili...strasznie mi go szkoda... aż zaczynam się zastanawiać, czy to był dobry pomysł z tą szczepionką...
Idę się położyć obok niego, może się prześpimy chwilkę....
 
Do góry