reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Laseczki!

A ja leze na bloku porodowym i czekam az zwolni sie porodowka. Wiec raczej dzis indukcja sie nie odbedzie bo dostalam normalnie obiad i najprawdopodobniej jutro rano podlacza mi oxy. No coz...nie pozostaje mi nic innego jak czekac. Polozne swietne na oddziale - takie swojskie babki na maxa. Leze na sali z jeszcze jedna dziewczyna wiec nie jest zle. Bede Was informowac i bardzo dziekuje za kciuki i smsy. Martolinka ewela augustynka-jestescie Kochane :* dzieki!

Buziaki dla Wszystkich:*
 
reklama
Kasia czekam na info! oby poszło szybko!!
ja na antybiotyku od piersi, 40 stopni gorączki.....
 
Hej Dziewczyny,

U nas wczoraj wieczorem mala rewolucja, Szymek w pelni obudzony do 24.00 z ciekawoscia ogladal nasza sypialnie :)))ale za to potem dobrze pospal 3 razy po 3 godzinki wiec wszyscy wyspani i zadowolni:)))

Kasia dobrze, ze chociaz towazystwo masz, to Ci czas szybciej zleci. Oby jutro wszystko poszlo sprawnie :))) 3 mam kciuki!

Lene wspolczucia chorobska!!! Obys szybko doszla do siebie, jak Ty jeszcze dajesz rade funkcjoowac przy takiej temperaturze?

Karina naprawde super macie z Julcia w takim razie. Maly z niej anioleczek :))) u nas roznie bywa, ale tez nie mam co narzekac :tak::tak:

Agata wczoraj czytalam Twoj post dla swojego eMka bo absolutnie sie z Toba zgadzam :tak: oczywscie zanim urodzilam to myslalam, ze bede bardziej stanowcza, ale teraz jak patrze na Szymka to tylko go sciskac, calowac i tulic. Masz racje, takie Maluszki tak szybko rosna, ze trzeba korzystac poki mozna.

Ewela wiem cos o tym, moj Szymek tez jest malym nerwuskiem:) najlepiej to zebym go przebierala i w tym samym czasie cyca dawala:-D a jak go juz przystawiam to macha raczkami i glowa we wszystkie strony. Spokojniejszy jest tylko w nocy :)))

U nas nadal okropna pogoda, do tej pory zaliczylismy tylko 2 spacery:-(

Milego dnia wszystkim!!
 
emilia : ciężko, najgorzej w nocy, dziś całą noc mnie trzymało... najważniejsze, że przy tym antybiotyku, który dostałam dziś mogę nadal karmić, ale nie wiem kiedy on zacznie działać, bo nadal mam wysoką gorączkę i już się boję nocki:-(
 
Emilia - aniołkiem to ona na pewno nie jest:) normalnie to straszny nerwusek - przy karmieniu tak rzuca głową, że niedługo sobie ją urwie;-) ale na szczęście na razie noce ma ok:-D
lene - dużo zdrówka, oby szybko antybiotyki zaczęły działać:tak:
kasia - no takie czekanie jest chyba najgorsze; dobrze że chociaż mogłaś coś zjeść:) ja jak zjadłam w poniedziałek rano śniadanie, to potem dopiero w środę coś mogłam zjeść:no: aż mnie kroplówkami nawadniającymi traktowali w trakcie i po porodzie:-D
 
kochane melduję ze u nas wszystko w porządku :tak:

bruno jest aniołkiem (odpukac! :p) w dzien śpi, około południa i koło 20 ma 2,5 godzinne drzemki, a do tego śpi jak jedziemy autem i na spacerach, a prasowe co dzien jesteśmy mamy jakieś wycieczki - a to na obiad do bani, na spacer po Sopocie, na lody, do sklepów .. :) bruno nie narzeka na brak wrażeń, więc w nocy śpi ślicznie, choć przy zmianie pieluszki krzywo sie na mnie patrzy :laugh: i co jakieś 2 godzinki budzi sie na amku a potem dalej śpi (ze mną w łóżku) i tak do 8,9 rano :happy:

powiem wam ze pod pod niebiosa wychwalam sab simplex, bo po nim malutki nie ma prawie wcale problemów z brzuszkiem (baczki puszcza takie głośne ze hej!) i płacze czasem tylko chwilke gdy walczy z kupka ;)

generalnie nie mam na o narzekać, ale maluszek zdominował moj świat i nie mam czasu na inne czynności, więc wybaczcie ze nie ma mnie tu za czesto :(

dzisiaj mieliśmy z eMkiem pierwsza rocznice ślubu.. jejku jak to zlecialo :)

kasiu paluchy juz mnie bolą od zaciskania za Was kciukow..!!! :)
cały dzionek o Was mysle i ciesze sie ze juz jutro będziecie razem.. :)
oby faktycznie wszystko poszło szybko i gładko ! :*

rekinasia myself za Was także &&&& !!! ;)
 
Ostatnia edycja:
cześć laski!

lene - i jak się czujesz?? Antybiotyk coś pomaga?

sonisia - gratuluję pierwszej bawełnianej rocznicy! :happy::happy:
My za tydzień będziemy obchodzić z eMkiem drugą - papierową :-D

Szczęśliwa mamusia to i szczęśliwy Bruno :-) Super, że tak fajnie zgraliście się z synkiem! Oby tak dalej!!

kasia - KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-) Już niedługo będziesz tulić córcię :happy:

Miłego dzionka!
 
reklama
Kasia-dawaj znać, czy już możemy kciukole "poluzować":-)
Sonisia- wspaniale, że się tak dobrze dogadujecie z Brunem;-)
Mamusiom Nerwusków życzę dużo spokoju;-)-dzieciaczki na pewno dnia na dzień będą spokojniejsze, a pierwsze uśmiechy spowodują że zapomnicie o wszystkich "nerwikach"
 
Do góry