reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

cześć dziewczynki,
u mnie też nic się nie dzieje puki co, ale mam nadzieję że może wkrótce się coś rozkręci...
Dzwoniłam do szpitala w którym chce rodzić to powiedzieli mi że mam się zgłosić dopiero 5 dni po terminie jak się nic nie dzieje. Robią badanie i jak wszystko ok to do dom a jak coś się zaczyna dziać to na oddział mam nadzieje że wcześniej urodzę!!
murka81 to trzymam kciuki za to aby samo się rozkręciło &&&
kasiagaw ja też mam nadzieję że tak jak u dziewczyn akcja zacznie się z nienacka :) i to w miarę szybko :) ostatnio mam sny że wody mi odchodzą hehe w paranoję powolutku popadam nawet w snach. Ogóreczki pychotka :)
andzik1984 jeszcze ja jestem może stworzymy mała listę ile nas zostało jeszcze??
Mum-to-be może mama chce ci pomóc i wywołać poród przez telefon :szok: spokojnie, wiem że teraz wyrzuty sumienia masz ale bez przesady nam też nerwy mogą puścić zwłaszcza teraz, poczekaj aż emocje opadną i z nią na spokojnie porozmawiaj
Miałam w weekend niezłe sytuacje na spacerku babka wyskoczyłą do mnie z tekstem o matko jaki ma pani wielki brzuch!!! Czy to 9 miesiąc!! WOW ale mi tu nowość że w ciąży ma się duży brzuszek, ale chyba była podcięta. A wczoraj w sklepie mały chłopczyk tak około 6 lat wskazał mnie palcem z tekstem mamo mamo patrz jaka Pani!!! normalnie czuje się jak dziwoląg :-D Niezłą atrakcją jestem hehe A dodam że mąż w tych momentach gdzieś obok był i może dlatego taka śmiałość tych ludzi
 
reklama
hej dziewczynki
jestem jestem - nic się nie dzieje póki co :) dzielnie czekam środy, kiedy mam zjawić się na oddziale. Ograniam wszystkie sparwy przed lezeniem w szpitalu. Wczoraj korzystałam z pieknej pogody. Teraz wpadam na chwilkę, zeby się zameldować, a potem postaram siękażdej odpisać. Całuski moje brzuszkowe kompanki :)
 
O a jednak ilonka jeszcze jest po naszej stronie:-D
Mania, mum to moze rzeczywiscie stworzymy wlasna liste;-)
Mania maly debesciak:-D
Dziewuchy a ja wlasnie bylam w toalecie i odszedl mi czop mega wielki teraz siedze i portami trzese ze niedlugo sie zacznie a ja tak bardzo jak chce juz urodzic tak bardzo sie boje:szok:
 
reklama
no to i ja idę do toalety,może i mnie czop odwiedzi. ;)

i nie odwiedził. Wróciłam za to z kanapkami z serkiem i pomidorkiem.

andzik super, zaczyna się u Ciebie. Trzymaj się!
co radzicie mi z matką? :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry